Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül eljuttatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül eljuttatni a barátnőmet a csúcsra? Én csinálnék valamit rosszul? Én azt hiszem hogy kellőképpen felizgatom! Vagy nem sokáig bírom vagy ő állítja le az egészet, mert fáj neki! Kezdem magam elég kínosan érezni!16cm a farkam!

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A farkaddal nincs gond, de az baj lehet ha túl korán elmész...
2009. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%

Nos, en szerencses vok, eleg ha forron megcsokolom a baratnom nem beszelve arrol, ha hozzaerek ( ugy ahogy kell ) a nemiszervehez, o maris az izgalom legcsucspontjan van ! Nagyon kivanjuk egymast.

Lehet, hogy te nem vagy szerencses, nekem is volt olyan baratnom aki nem tudott felizgatni, es olyan is akit en nem tudtam felizgatni igazan.

Szoval nem biztos, hogy maga a szexben csinalsz valamit rosszul ! A farkadnak meg semmi baja !

2009. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez a második hozzászólás "igen hasznos" volt...


Tudod, hogy az ember testében az izmok nagyon fontos szerepet játszanak orgazmus közben. A lányok egy részének az orgazmus nem egyszerű hüvelybeli behatoláskor - egyszerűen mert a hüvely nem alapvetően való erre! Ott szülni, meg gyereket csinálni kell. Az orgazmust onnan "tanulni" kell. A Kegel-gyakorlatok sokat segítenenk, mert a hüvely- és kismedencei izmok reprezentációját erősítik meg.

A lelki oldala meg: sok lány úgy érzi, hogy neki ez nem fog menni. És inkább leállít téged. Vagy rágörcsöl az érzésre, hogy nem fog neki menni, öntudatlanul is feszesebbek lesznek a hüvelyizmai, és elkezd fájni neki.


Az egyik használható hozzáállás, ha beszéltek róla, és kb ilyeneket beszéltek meg: Te tudjad, hogy az ő orgazmusa nem csak rajtad múlik! Ne mindenáron orgazmust akarj neki, hanem csak szeresd!!! És beszéljétek meg, hogy azért vagy vele, mert imádod. És az meg az ő dolga, hogy közben van-e orgazmusa. Ő fontos neked, de neked nem szükséges, hogy ő orgazmust produkáljon (ismerős a teljesítménykényszer?;) ) Csak egyszerűen élvezzétek! Te meg örömöt és gyönyört akarj neki/vele - és ne az orgazmust hajszoljátok. Az a hab a szeretkezés tortáján! Egy ajándék, amit megkaphatunk, de ha nem akar "megszállni" titeket, akkor kikényszeríteni nem lehet...

2009. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!