Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen, aki nem szereti ha sokáig tart a sex?

Figyelt kérdés
mármint szeretek a barátommal lenni, de egy idő után fáj, és nem tudom, hogy mondjam ezt el neki, mert ő pont azon igyekszik, hogy minél tovább bírja, és szerintem ez tökre szarul esne neki
2009. jan. 4. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha azért nem élvezed, mert fáj, akkor próbáljátok orvosolni ezt a problémát. Lehet, hogy azért fáj, mert nem vagy elég nedves. Használjatok síkosítót. Amúgy meg csak egyszerűen mondd meg neki, hogy már nem esik jól. Meg fogja érteni.
2009. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
hát elég gáz lenne ha elmondanád neki, mert csak gondolj bele, szerencsétlen mit össze nem "szenved" és mozog benned hogy jó legyen neked...
2009. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

legutóbb nálunk is 1,5 órán át tartott és már tényleg.. nem az, hogy nem élveztem, mert jó volt.. de mégis.. valahogy.. nemistudom. aztán hirtelen ki is száradt a puncim. na ezt akkor mindketten éreztük, és inkább abbahagytuk.

de a kérdésre a válasz, én se szeretem ha sokáig tart.

2009. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
én is így vagyok vele,hogy az első menet tökéletes és nem hosszú.a második picit húzósabb és van amikor elsem megy mert fáj nekem és szólok neki, de néha én sem merem említeni :s de síkosítóval jobb a helyzet.egyébként igen gondolj arra hogy mennyit megszenved benned...
2009. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
76%

Szerintem egy őszinte kapcsolatban őszintén meg lehet beszélni mindent, mond meg neki hogy fáj, és hogy legyen legyetek azon, hogy mindig egymásra hangolódjatok, mindenkinek ajánlom az eszo könyvet ami annyit tesz elnyújtott szexuális orgazmus, nem azt mondom hogy ebből tanuljatok hanem hogy csak olvassátok el és amit akartok azt valósítsátok meg!


Az meg hogy mindig rövidre vágysz azt kétlem, néha nekem is jól esik a rövidre nyújtott szex de azért vágyom hosszúra is egész éjszakásra, élvezzétek egymás testét, de még egy jó tanács az is jó ha kihagytok pár nap szünetet, azután sokkal jobban igénylitek egymást!

2009. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kozold vele muszaj megmond de csak szep finoman h ne essen neki rosszul;):D
2009. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem órákig húzni..
2009. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem a ferfiak nem azert 'szenvednek' ahogy paran irtak, hogy minel tovabb tartson, hanem azert, hogy a nonek minel jobb legyen. tehat ha nem mondod el, akkor nemcsak hogy nem vagy oszinte, de a tudtan kivul eleve meghiusitod a szandekat. nekem volt mar hogy a baratnom mondta, hogy elfaradt kicsit, es hagyjuk abba, mert nem olyan kellemes mar. amugymeg jok a hosszuk is, meg a rovideket is szoktam szeretni, amikor sietni is kell valahova:)
2009. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem te vagy az egyetlen maximálisan csatlakozok. szerintem, legalábbis számomra nem az szabja meg egy szexuális együttlét megítélését, hogy milyen hosszú volt. én azt szeretem, ha nem túl hosszú, de intenzív és érzelmileg túlfűtött. és amúgy 10 perc után nekem is fáj, éget, kellemetlen. annyi dolog van még a szexben az időn kívül, aminek javításával és elsajátításával fantasztikussá lehet tenni.
2009. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!