Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a barátnőmmel elélvezni. Tehetek valamit ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem szoktam lelankadni, vagy ilyesmi ha vele vagyok. Egyszerűen csak nem tudok elmenni ha vele vagyok. Vagyis sikerül, de csak 1,5-2 óra után. Akkor viszont óriásit.

Barátnőm azt hiszi, hogy nem jó vele, de ez nem így van, nagyon is jó. De egyszerűen nem sikerül hamarabb. Kezd mindkettőnket zavarni a dolog. Mit tudnék tenni? 24/F


2009. jan. 4. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érted sóhajt éjszakákon át annyi lány, egy olyan pasiért, akinek ennyi időbe telik míg elmegy...

Ha ügyes vagy ezen idő alatt annyiszor elégítheted kia barátnődet, hogy csillagokat lát.

Szívesen cserélnék vele.

2009. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sok oka lehet.. Mióta vagytok együtt? Esetleg van valami gond a kapcsolatban?? Máskor/mással is előfordult már ez? Amikor összejöttetek, akkor is volt ilyen?


Egyébként sok nő örülne, ha a pasi 1,5-2 órát bírná.. :) De értem a problémát, mert van, amikor jól esik az embernek a rövidebb szex.

2009. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább örülj neki.Inkább ez legyen mint az hogy 2 perc alatt elélvezel.
2009. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

wáááóó

az óriási sztem sokkal jobb mint egy 5 perces pici...

barátnődnek mondd sokszor h nagyon jó vele, és hogy nincs vele gond, és imádod és élvezed vele a szexet... de csak ha tényleg igyvan...

egyetértek az előttem hozzámszólókkal, tényleg sok lány örülne neki... :)

2009. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor akit izgat, adhatok telszámot :D


Viccet félretéve: életem legrövidebb szeretkezése 21 perc volt... :S Néha azért a kedvesem is igényelné a villámszexet, de az sajna nem adatik meg. Az ő orgazmusszámával nincs gond (ma 9-1-re győzött :)), de azt hiszi, hogy én nem élvezem vele... Pedig ez nem így van. Szóval kéne a segítség!


Jahh, eddig minden válasz hasznos volt. Köszi :)

2009. jan. 4. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok elfogadni vagy menj orvoshoz hátha tud segiteni habár sokszor az szokott lenni a pasik baja hogy tul hamar elmennek és arra asszem van megoldás,akor talán erre is.
2009. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten 9-1,szerelmes vagyok beléd,nálunk a párom hamar kifárad,én meg bírnám napestig.Régen nálunk is probléma volt ez ,én is azt hittem,hogy velem a gond,de aztán idővel kitapasztaltuk,hogy kinek mi jó,és minden sinre került
2009. jan. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!