Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Téged felizgat, ha a hátadat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged felizgat, ha a hátadat masszírozzák?

Figyelt kérdés
fiúk - lányok véleményét egyaránt várom, azt is, hogy a gyengédebb vagy a határozottabb mozdulatokat szereted, ... bármi a témával kapcsolatban (:
2009. jan. 4. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó az erotikus masszázs, férfiaknál a hát meg egy hatalmas erogénzóna, gyengéden a körmöd hegyével karmolászhatod is, épp csak hozzáérve:)
2009. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég a párom egyetlen simítása és máris libabőrös leszek :)
2009. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyira jó, hogy egyszer majdnem felborultam tőle (kicsit megbillentem - pedig alig simította végig a hátam). És rendkívül nyugtató hatású.
2009. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Apszolut felizgat,néha kérem is,hogy masszírozzon,és attól úgy betudok indulni:))de jobb szeretem a gyengédebb érzékibb simiket,máris libabőrös lettem...
2009. jan. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én mindenféle masszírt imádok,a párom,ffi létére érdekes,semmilyen masszírt nem visel el.Elhúzódik,nem bírja.
2009. jan. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!