Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem sikerül sehogysem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sikerül sehogysem, hogy legyen orgazmusom. Még magamnak sem. Mit csináljak, hogy összejöjjön végre?

Figyelt kérdés
Se magamnak nem megy, se akkor mikor a barátom csinálja.Nem értem.Kezdek elkeseredni,mikor látom, hogy mennyire igyekszik a barátom, és én mégse élvezem eléggé.Pedig kivánom.Nem is kicsit :S
2009. jan. 4. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

www.szexualitas.hu ez hátha segít.

Hány éves vagy? Nem minden a gyorsaságon mulik...

Lehet még ő se tapasztalt. Próbáljatok meg hosszabb és érzékibb előjátékot, hátha az segít. Sok sikert.

2009. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk mind a ketten.Akármeddig probálkozok magamnak is, sehogysem sikerül. :(
2009. jan. 4. 21:22
 3/12 anonim válasza:
Nekem se sikerült mindig hogyha egyedül csináltam,nagyon kellett koncentrálnom,és magammal foglalkoznom s nem a körülvevö dolgokkal.Amikro a barátommal szeretkezünk elengedem magam,és minden percben magamra és természetesen rá figyelek.Az elsö szeretkezésünknél énse mentem el,söt az elején ritkábban,de amikor már megtapasztaltuk egymás gyenge pontjai szinte midnen szeretkezésnél kielégülünk mindketten.szerintem figyelj oda magadra is,és ha valahol érzed h jó,amit épp cisnál,szólj neki h ez jó folytasd.szerintem...
2009. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megkíméllek a kioktatástól...

Pedig szeretnélek...

Próbálkozzatok, nem nagy tragédia ha ilyen korán nem sikerül.

2009. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a gond nagyon sokáig.De sokan javasolták hogy csináljam magamnak és gyakoroljak sokat,de csak nem akart össze jönni,aztán egy jó pillanatomban gondoltam még egyszer megpróbálom egye fene.Lényeg hogy tényleg kapcsolj ki és nyugiban legyél.Bár nekem is csak csikló orgazmus sikerült de ez már fél siker:Gyakorlat teszi a mestert ;P
2009. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jah igen korodra tekintve viszont ha annyira nem akar össze jönni lehet hogy nem vagy még felkészülve rá teljesen(lelkileg és testileg),ez idővel majd ki alakul.De azért hajrá.(utolsó hozzászóló)
2009. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ne görcsölj rajta!

én is 15 éves vagyok nekem már összejött, de nagyon sok nőnek még az első gyereke után sem jön össze! nyugi nem kell rajta görcsölni! jön amikor jön, élvezd a szexet, próbáljatok ki sok pózt, tapasztaljátok ki, hogy neked mi a legjobb... pl h a barátod leül egy székre te meg rá, vagy lovaglóba... lassan-gyorsan, stb stb ... kikell tapasztalni,nem görcsölni.. ennyi sokszerencsét puszi :)

L/15

2009. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Elképesztő hogy mennyi ember kezdi fiatalon a szexet...aztán beüt a krakk és 15 évesen teherbe esik...

Még felelősséget sem tudnak vállalni a tetteikért.

2009. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
biztos tudod, hisz idősebb vagy. ezért azt hiszed h tapasztaltabb is. ami lehetséges. de ettől függetlenül vannak olyan koraérett fiatalok akik tudnak felelősséget vállalni a tetteikért. valószinűleg tudják mi az a gumi és az anyukájukkal is van olyan kapcsolatuk, hogy elmenjenek együtt nőgyógyászatra és felirassanak valami fogamzásgátlót. mellesleg meg mindenkinek a maga dolga hogy mikor kezdenek el szeretkezni. ez az én véleményem,persze vannak kivételek is.
2009. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
15 évesen ne várj a csodára!Majd ha lelileg megértél rá,sikerülni fog!Kislány vagy még...
2009. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!