Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvez el? A barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvez el? A barátom meg én 18 évesek vagyunk de ő soha nem élvez el szex közben.

Figyelt kérdés
Azt mondja élvezi de közben mindig "lelankad" Eddig mindketten csak egymással szeretkeztünk. (már egy éve együtt vagyunk)
2009. jan. 4. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mármint a PASI nem megy el???? Jézusom... Szerintetek ez normális??? Na ugye, hogy nem! Akkor vadliba üzemmódban húzzon andrológushoz (orvos), mert ez betegség.
2009. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

full ez van velem is bár nem lankad le egyszerüen nem jön a cuccc vagyis nem mindíg...nade ez az én problémám


amugy szerintem csak kezdő a srác majdcsak belejöttök sokat gyakoroljatok nyugodt helyen ne stresszeljetek

2009. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Akkor neked is ajánlanám az orvost, mert ha a pasi nem tud elmenni, az betegség. Gyereket hogy fox pl. csinálni?
2009. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Erre már énis gondoltam. De azt mondta hogy amikor egyedül csinálja akkor megy.. Én meg próbálkozok sokmindennel hogy sikerüljön de nem ment eddig :(
2009. jan. 4. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak izgul, vagy stresszel valamin! Legyen hosszú petting, előjáték! Én csak ezt tudom ajánlani ez tuti felizgatja!
2009. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor stresszel.

Egy igazi nagy beszélgetéssel húzd ki belőle, hogy mit érez, mi lehet az a belső ok, amiért nem sikerül (nem kell feltétlenül megmondani, hogy mi a beszélgetéssel a célod).

Ja és biztosítsd sokszor arról, hogy szereted: szavakkal és tettekkel egyaránt.

2009. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát srácok 18 éves nehogy már tudjon annyira stresszelni, hogy MINDIG lekonyuljon, mikor BENNE VAN egy csajban! Mi lesz vele 30-40 évesen??? Ez orvosi eset.
2009. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak. 18 évesen ez nem normális. Annyira nem lehet stresszes, hogy ne élvezze a sexet. Forduljon inkább orvoshoz, az a biztos.
2009. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem egy normális 18 éves fiunak nem lankadhad le sex közben,ha mégis van ilyen az gondolkozzon el azon hogy biztos a nöket szereti-e,
2009. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!