Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal már legalább 10x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már legalább 10x próbálkoztunk a behatolással, általában félig be is megy, de iszonyúan fáj.Mennyi ideig fájhat még?

Figyelt kérdés

Először misszionáris pózban próbáltuk, majd úgy is, hogy én voltam felül, de egyszerűen fáj. A nedvesedéssel nincs gond, imádom őt és kívánom is. Nem erőltet semmit, gyengéd és próbálja átérezni az én fájdalmaimat.....tényleg úgy érzem, hogy nem velünk van gond. Egyszer már voltam nődokinál, aki megvizsgált ujjal és -habár nem ilyen jellegű próblémával fordultam hozzá- úgy gondolom, hogy szólt volna, ha vastag a szűzhártyám vagy ilyesmi. Van / volt esetleg valakinek ilyen jellegű problémája?

Kérlek segítsetek!


2009. jan. 4. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok elösször punci tágítóval (kúp alakú és egyre jobban szélesedik) vagy nyujtsátok el az ujjazást.+ síkosító
2009. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég netszes... Mekkora a pasid farka? És itt főleg a kerület lenne fontos. Nem lehet, h túl nagy van neki, csak te még nem igen láttál ilyet és nem tünt fel?
2009. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Serintem menj vissza az orvoshoz, beszélj vele erről és vizsgáljon meg.
2009. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is úgyanígy voltam.

Nagyon hisztiztem ,hogy fáj ,pedig a barátom nagyon gyengéden csinálta.

Elöszőr csak félig tette be ,és egyre jobban.

Amikor elment ,utánna 20pert múlva megint meg próbáltuk és utánna már nem fájt annyira.

ztán 1 hét múlva ,akkor megint fájt ,de akkor 3 perc után elmúlt

És utánna mindig egyre kevesebb ideig tartott a fájdalom.

Amikor elvesztettem a szűzessgem utánna még vagy 3napig nem fáj a puncim ,csak olyan furcsa érzésem volt.

2009. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is legelőször úgy próbáltuk,hogy megujjazott,és berakta.Ez nekemis fájt(a hasamban szúró érzsét éreztem,nem tudtam ellazulni stb),ezért szóltam neki,és elnyújtottuk az ujjazást.Elsőzör 1 majd kettő végül 3 ujjal csinálta.Utána berakta és már abszolút nem éreztem fájdalmat.Szeirntem próbáljátokmeg ti is:)
2009. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!