Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a titkos szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a titkos szexuális vágyad, amit nem elégített ki még senki, de te nagyon vágysz rá?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 18:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a vagyam h a tengerparton szeretkezzek a kedvesemmel...es a karacsonyfa alatt(csak ez eddig meg nem jott ossze,mert mindig otthon volt valaki)...meg van 1 jo par ilyen stilusu vagyam:D
2009. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtok a vágyaitokról. A megvalósítás első lépése, hogy megfogalmazod magadnak:)
2009. jan. 4. 19:39
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár most, hogy így belegondolok, talán mégis van egy titkolt "vágyam", a 2 lány + egy fiú felállás, de úgy, hogy én nem nyúlok hozzá a másik csajhoz, hanem, hogy ők egymást, én meg a barátnőmet kényeztetem. Mer más csajra én nem vágyom, meg ezért nem tenném tönkre a kapcsolatunkat, de látványos lenne két egymást nyaló-faló hölgyemény... hmmmm.
2009. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Milyen eltorzult ízlésetek van!!! Az isten teremtett egy! nőt és egy! pasit, nem pedig két! nőt egy pasit ill. két! pasit egy nőt! Honnan a f*szból jött nektek ez a hármas? Anyáááááááááám!!! -.- :|
2009. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék egyszer vizparton v. tengerparton, vizben szeretkezni a párommal.

Vannak vadabb vágyaim is, szeretném egyszer úgy kipróbálni, hogy kikötöznek, és megalázó dolgokra kényszeritenek, egyszer pénzért is csinálnám, sőt szivesen lennék sztriptiz táncos is XD

2009. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
a kikötözés...hmmm. engem is izgat:)
2009. jan. 4. 21:11
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a kérdés!

A punciba élvezést kipróbálnám...de van még pár:)

2009. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kipróbálnám a grupit:))))))))))))))
2009. jan. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kikötözőset már próbáltuk. (én vagyok aki a kötött kapcsi miatt nem lessz 3-as party) És nagyon bevált. Nő vagyok. És... Olyankor az orgazmus tuti siker.:) Csak hogy legyen merszetek azért írtam ezt le.:)
2009. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A lábfetis:D

Bár egyelőre azzal is beérném, ha egyáltalán lenne barátnőm...:(

2010. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!