Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell csinálni a proszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csinálni a prosztata masszázst?

Figyelt kérdés
Ha akarok prosztata masszázst kapni a bnőmtől, hogyan vegyem rá? Hogyan kell jól csinálni? Mik a személyes tapasztalatok? Gyakran csináljátok?
2009. jan. 4. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

sikosító, egy ujj vagy egy toll

Előtte tisztítsd ki magad nagyon alaposan, és azért valami nem ártan a barátnőd ujjára sem.

Legjobb ha közben izgat, tágít, egyenesen bedugja az ujját, míg egy keményebb pontot nem talál.


Az hogy hogyan veszed rá... na ahhoz vagy hajlam kell neki, vagy nagyon kell téged szeretnie.

Én nem valószínű, hogy valaha megcsinálnám...az olyan típusú férfiak, akiket én szeretek, nem is kérnének ilyet.

2009. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A toll szerintem itt nagyon komoly sérüléseket okozna. Mindenképp ujjal, vagy valami rezgő tárggyal úgy, ahogy az előttem válaszoló írta. Persze közben a péniszt is izgatni kell. Először mindenképpen magadnak próbáld meg, aztán ha úgy megy, akkor szóba hozhatod a bnődnek. De szerintem sanszos, hogy leb*ziz, vagy valami ilyesmi, mert igen szűklátókörűek általában az emberek, hogy így fogalmazzak.

Én próbáltam magamnak, arra jó, hogy egy pillanat alatt eljusson az ember a csúcsra, de nekem semmi extra nem volt..meg macerás is, meg aztán utána az embernek olyan gondolatok keringenek a fejében, hogy hú ez milyen b*zis meg mittomén. Én mindenesetre még nem mertem felhozni a barátnőmnek :)

De hajrá!

2009. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!