Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy csókolózás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy csókolózás közben használom a nyelvem?

Figyelt kérdés

A párom folyamatosan szól, hogy jobban szereti, ha az ajkaimat használom, mint a nyelvem (nem öntöm el a nyálammal, hogy ez lenne a probléma). Hogy a fenébe lehet többnyire csak ajkakkal csókolózni? Csak szopogassam az ajkait??? Az is baj, ha nyalogatom, mert akkor meg azt mondja csikis...Tényleg ennyire béna vagyok?

Egyszerűen már nem tudom élvezni sem, mert kattog az agyam közben, hogy ne dugdossam a nyelvem a szájába, nem szabad... Egyszerűen nem tudom elengedni magam és élvezni, mert számomra ez így élvezhetetlen. Normális dolog, hogy ésszel kell csókolóznom, nem szívből, magától jövően?


2009. jan. 4. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? párod még picit éretlennek tünik:-)
2009. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hallod az urad elég bolond:s......a nyelv a lejob az egészbe pfff
2009. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, a párom 24
2009. jan. 4. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne dugd be túlságosan a nyelved a szájába, csak a nagyon érzéki és érzékeny fölső ajkát nyalogasd, vagy nagyon gyengéden harapdáld.

Néha kell a ráció a szexben is, szóval nem egy rossz dolog, de inkább a szívedet add bele.

Ja és a nyelves csókolózás sok embernek kellemetlen, mert közben ilyen gondolatok kavarognak az agyában.

"Mi van, ha megérzi a fogtömésem? Jujj ez egy ételmaradék volt?" Az embernek már elmegy a gusztusa.

2009. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem baj, ha használod a nyelved. Eleinte még én se tudtam, mi fán terem a csók, aztán a kedvesem megmutatta, miért is neveztetik édesnek az. :)

Csak ajkakkal ízt nem lehet érezni. Ugyankkor motollázni sem szerencsés. A legjobb talán úgy csókolni, mintha ínyenc módjára ennél gyümölcsöt. Csak finoman, de ízlelve is. ;)

2009. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!