Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Van olyan, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan, hogy nem esik jól nektek, ha a párotok simogat (pl. has, mellkas)? Lehet ezt nem élvezni? Létezik, hogy nem tudtok felizgulni az 1 hete nem látott barátnőtökre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Én lány vagyok, bocsi, csak a párom nevében írhatok. Az Ő hasa nagyon csikis, ezért a lágyabb, finomabb érintéseket nem tudja elviselni, összerándul tőle. Csak határozottabban lehet ott simogatni.:) Hogy miért nem izgul fel amúgy azt nem tudom, talán érzelmi oka van, bántja valami vagy túl fáradt.
2009. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A narancsbőrömmel van baja, és azzal, hogy van rajtam egy kis fogni való (de az eddig is volt és nem volt régen probléma). De szerintem akkor sem normális, hogy a fáradtságra hivatkozik, vagy arra, hogy nincs kedve szexelni...Hisz távkapcsiban vagyunk és heti 1x találkozunk.
2009. jan. 4. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáld a hátát gyengéden karmolászni, inkább csak a körmöd hegyével.

Nem hiszem, hogy lehet kifogása ellened, gondolom ő s emaga a tökély.

Narancsbőrre a legjobb a masszázs, a szauna, a krémek és a teák (Naturlandnak vannak ilyen teái).

2009. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan hasnál igen, ha nagyon tele van. :)
2009. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor szokott leállítani, ha a hasát vagy a mellkasát simogatom. De mindig olyan rosszul esik :(
2009. jan. 4. 14:31
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem szereti ha a hasát vagy mellkasát simogatod akkor közelíts másképpen. Jó ötlet lehet egy lazító hátmasszázs, az még frissít is ha esetleg tényleg fáradt és onnan könnyű elkalandozni más területekre is.;) Ha pedig így is visszautasít akkor annak komolyabb okai lehetnek, de azt már csak te tudod kideríteni.
2009. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Így bele gondolva, heti egy alkalom....

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem a cirógatással, vagy veled van baj! Neked kellene utána járni, alaposan a dolgok mélyére nézni!


Mikor a családomtól távol dolgoztam, alig vártam a hétvégét, hogy otthon legyek, a feleségemmel, gyerekeimmel!!!

2009. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az! Hogyhogy nem kíván, hisz alig találkozunk...Tény, hogy többet dolgozik mostanában, lehet, hogy fáradtabb...De akkor sose szeretkezzünk???

Normál esetben naponta maszturbál...Azt mondja, azt sem kívánja annyira... De hogy egy 24 éves fiatal fiúnál napi 1x is bajos a rendes merevedés? Nem hinném, hogy ez normális dolog... Én meg nem tehetek róla, hogy 1000x jobban élvezem, ha vele vagyok, minthogy egyedül masztizzak...1-1,5 napokat töltünk együtt hetente és én többször is megkívánom 1 nap...De nem megy :(

2009. jan. 4. 15:43
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiúk nem olyanok mint a lányok, hogy szükségük van előjátékra feltétlenül. Én imádom speciel, de ha egy csaj úgy jönne oda hozzám, hogy belökne a székbe és belemarkolna a farkamba akkor már kegyetlenül fel lennék izgulva...szépen legyél kemény és markolj bele a lényegbe ;)
2009. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!