Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elélvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni a párommal? Mi lehet a baj? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az a rossz h ha magamat ujjazom se élvezek el.Csak ha a párnával akkor tudok rendesen elmenni.Nagyon nagy gond mert hiába kívánom az együttlétet vele még elmondani se tudom.Mert én magam sem tudom elérni.
2009. jan. 4. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki, hogy párna is van köztetek
2009. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azonnal menj el orvoshoz, valószínüleg TMS-ben szenvedsz, ez egy olyan betegség, mely akkor alakul ki, ha valaki nem megfelelően maszturbál, így függeni kezd a dolgoktól, mint pl. te a párnától.

Amennyire én tudtam ez csak férfiaknál alakulhat ki, akik a hasukon fekve maszturbálnak, de neked is hasonló a problémád.

Nőgyógyász, szexuálpszichológus.

2009. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!