Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szülés utáni eltérő szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés utáni eltérő szexuális vágyak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ti hogyan kommunikálnátok le ezt a témát? Mit tennétek a helyemben? Amióta szültem, párom nem érti, hogy nem úgy kívánom a szexet, mint ezelőtt. Sokszor kelletlenül megyek bele a dologba, csak hogy legyünk már túl rajta. Ha mondom neki, egy rohadt hosszú nap után, hogy most nem érzem, hogy menne, (persze mást csinálunk, hogy neki jó legyen..), kiakad, és a fejemhez vágja hogy nekem soha nincs kedvem.. Ami így nem igaz, mert van, hogy érzem azt a vágyat, másrészt meg nem tehetek róla.. Szerintem sok anya átélte már ezt.

Amúgy egyáltalán nem szexelünk kevesebbszer, mint azelőtt, heti egyszer most is megvan, sőt az elmúlt egy héten 4szer is csináltuk.. De mégsem elég neki, jön utánam, folyamatosan erre célozgat, mintha másból nem is állna a nap, vagy az élet.. Egyszerűen nem megy a rengeteg teendő között, hogy jópofizzak, és a nap közepén széttegyem a lábam.. Lehet, szar szerető lettem (első gyerek), de nem akarom magamra erőltetni azt, ami nincs.. Emellett persze igyekszem arra figyelni, hogy neki legyen jó, van, hogy szex helyett orálisan kielígítem napközben, de amúgy valahol mélyen úgy gondolom, hogy ez sem normális, eddig gyerek előtt sem csináltunk ilyet.. A szex meg.. nyilván tartalmilag nem pont olyan, mint eddig. Kevesebb ideig tart, nem mindig tudom teljesen átélni, stb. De most valahogy annyira durván el van szállva az agya, hogy már rendesen rosszul érzem magam, ha itthon van egész nap, vagy jön az este, és pl csak TV-zni szeretnék, vagy végre aludni. Ő meg nyomja a szöveget, célozgat..

Nem kérek abból, hogy "pont ezért fognak lelépni és megcsalni", mert nem gondolnám, hogy megérdemelném, hisz ismétlem, nem 0 a szexuális életünk.


Ti mit tennétek? Volt már valaki hasonló cipőben?



2024. febr. 1. 11:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A korrekt megoldás az lenne, hogy a párokat még a gyerekvállalás előtt erre is figyelmeztesék, készítsék fel, hogy az addig megszokott életüknek, különösen a szexuáliséletüknek vége lesz. Tucatnyi okból a töredékére fog csökkeni. Megváltozott test, fáradság, időhiány, fontosági sorrend.
2024. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szülés után 1,5 évig semmi libidóm nem volt. Nehéz szülés volt, testileg-lelkileg megviselt. Aztán teljesen magamra hagyott a férjem a gyerekkel, semmit sem csinált körülötte.Alig volt otthon. Utólag kiderült, hogy inkább végig dugta az összes nőt, aki hajlandó volt terpeszteni neki. Sőt, arra is fény derült, hogy a kapcsolatunk kezdetétől mindig is több nőt szédített, az egyik exével is újra összejött, aztán sikeresen felcsinálta azzal az ígérettel, hogy összeházasodnak. De aztán a szülés előtt lelépett tőle. A gyereket meg sem nézte jó ideig, és nem is volt hajlandó felvállalni az apaságot csak a bírósági per után. Közben összejött egy kollégával, aztán le is lépett hozzá, mert annak volt libidója és nem volt kisgyereke, akit magára hagytak vele.
2024. febr. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nos, sok olyan pasas van, aki szarik arra, hogy a nő min megy keresztül egy szülés alatt, és a gyerek körüli teendőkből sem veszi ki a részét, mert ő dolgozik indokkal. Csak a napi betevője érdekli a szexből. Ha ezt nem kapja meg bármiáron, akkor félrebaszogat. Semmi türelem, semmi megértés nincsen benne. És az sem jut eszébe, hogy a gyerek körül azért valamit neki is kellene csinálni, mert nem csak annyiból áll, hogy megcsinálja és ennyi. A legtöbbnek az sem jut eszébe, hogy a terhesség, szülés különböző hormonális változásokkal is jár egy nőnél. És bizony nőként eltérő, hogy kinél milyen változásokat idéz elő, és meddig tart a szexuális vágy visszatérése. Csak legyen szex és kész. Személy szerint nem bánnám, ha tudnának szülni, legalább átélnék ezt a zavart, ami vele jár. Nagyon megérdemelnék. Mert gyereket azt akarnak, de képtelenek megbirkózni a vele járó negatív folyamatokkal. A kedves leendő apukák is művelődhetnének, hogy mi is pontosan az, hogy gyerek érkezik a családba. Olyan nincs, hogy minden ugyanolyan lesz, mint előtte. Nem lesz. Ezért illene felkészülniük, hogy nem a farkuk kielégülése lesz majd első helyen. Lehet megsértődni. Akinek nem inge az úgysem veszi magára. Aki meg igen, na ott pontosan ez a helyzet amit leírtam.
2024. febr. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!