Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az hogy ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy ha a barátnőmet izgatom és aztán berakom neki egy szúró érzése van neki has alatti tájékon?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Sok minden okozhatja, csak az elején érzi, vagy végig? Ha csak az elején, akkor nincs gond, szokni kell a f@szt, ahogy egyik kedves lány ismerősöm mondta. :)
2009. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hegyes a f.szod
2009. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig próbáld meg szépen betenni neki, amég meg nem szokja, utána már jobb lesz.

Na meg valamilyen betegséget sem lehet kizárni, szóval szerintem jobb ha elmegy dokihoz.

2009. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia ha folyamatosan érzi a szúró érzést akkor jobb lesz minnél hamarabb orvoshoz menni!Én voltam már így és kiderült h petefészek gyulladásom van és nem valami kellemes.Nem ilyesztegetni akarlak de ha elmegy dokihoz akkor legalább megnyugodhattok ha nincs gond!
2009. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mért vagy mitör lehet lehet neki petefészek gyulladása?
2009. jan. 6. 16:12
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem a doki azt mondta hogy lehet felfázástól (hidegkőre ül vagy nem öltözik fel normálisan stb)esetlek a fürdőhelyeken is ellehett kapni a gyulladást!De én nem vagyok orvos:)Ha elmegy és megkérdezi akkor nem kell majd találgatni!:)Azt tanácsolom hogy mennyen el a dokihoz ott sok mindenre választ kap.

2009. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2009. jan. 8. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
fel van fázva..
2010. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!