Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közben nem probléma-e ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben nem probléma-e ha önkielégítést végzek, ha a párom hátulról csinálja mert egyébként nem lesz orgazmusom. Nem jelenthet-e neki valami gondot?

Figyelt kérdés
kutyapóz miért nem jó nekem?
2009. jan. 3. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de nem lehet, h őt kéne erről megkérdezni? :D
2009. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted....h miközbe ő hátulról te izgatod a csiklód?? Nincs ebben semmi rossz..de ha neked ez a póz nem jön be váltogassátok közbe!! h neked is jó legyen...
2009. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg nyugodtan Őt is erről! Max. megsértődik...
2009. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Mér sértődne meg? nekem nagyon

tetszett, amikor a nőm ezt csinálta. sőt, volt olyan is, hogy seggbe intéztem a dolgot, ő meg közben betett ezt azt a puncijába:) aki ezen megsértődik az nem normális.

2009. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Ismétlem önmagam.

Misszionáriuspózban tudja magát legjobban élvezni a nő, így van kialakítva a teste. Inkább szokjatok rá erre, vagy kérd, meg hogy ő csinálja neked.

2009. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem zavarná a párodat.:)
2009. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Vitatkoznék veled a pózt illetően. Bár én fiú vagyok de több barátnőm is másféle pózért volt oda, nem minden csajnak az a legjobb.
2009. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is vitatkoznék, én a lovaglót imádom :)
2009. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Az megint más, hogy ki mit szeret, erre a pózra vagyunk kialakítva, ennyi. Így nagyobb az esélye az orgazmusnak, mégha talán nem is olyan izgató.
2009. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszolónak írnám, hogy ez teljesen egyénfüggő, nekem pl misszionárius pózban egyáltalán nem jó...ellenben hátulról...mmmm


Mivel a férfi pénisze ekkor va a legközvetlenebb kontaktusba a nő G-pontjával, ezért ezt mondják előnyösebbnek. Persze ez is egyéni.


A kérdezőnek:

Nem hinném, hogy zavarja, de tény, hogy ezt vele kéne megbeszélned, nem velünk. Ha neki fontos, hogy neked is jó legyen vele a szex, akkor nem hinném, hogy zavarná, viszont valóban érdemes több pózt is kipróbálni, biztosan találtok olyat, amelyikben mindkettőtöknek egyformán izgató! :)


Sok sikert!

2009. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!