Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hármasban. Két csaj egy pasi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármasban. Két csaj egy pasi? Vagy inkább két pasi egy csaj?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 18:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%
én is igy vagyok vele! ffi vagyok! 2 biszex csajhoz nincs az a férfi aki nem feküdne közzéjük... de! hozzatok ide egy csajt aki 2 homokos közzé szivesen befeküdne!!!
2009. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%
első válaszadó... sajnos?! igy is sok köcsög van a világon.... lécci ne keveselld!!!
2009. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más tetszik.

Lám a férfiak mindegyike odalenne, ha két csaj izgatná egymást, de elképzelhetetlennek tartják, hogy két férfi tegye ugyanezt. Mert hát az undorító, ugye? (De valamiért anők nem:))

Pedig ez is biszexualitás és az is biszexualitás.

Nekem például tetszene a két férfi felállás:)

Ízlések és pofonok

2009. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%
2csaj :)
2009. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A két férfi és 1 nő felállásban nem feltétlenül kell a két pasinak egymást izgatni, hanem inkább a 2 pssi csak a csajjal törődik, mint ahogy velem is volt.
2009. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

Az előző hozzászólónak igaza van és szerintem ezzel semmi baj nincs.


pasi21

2009. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%

Nekem csak a 2 csaj + 1 pasi felállásban volt részem. Én voltam az egyik csaj. Nem volt rossz, de a másik csajjal csak csók volt, mást nem nagyon vállalnék be...pedig amikor ez történt akkor sem voltam igazán józan :)

Nem tudom, hogy a 2 pasi + én milyen lenne...lehet, hogy nem bírnék 2vel :D :D

2009. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%
DE NEM HOMOKOS KÖZÉ KELL BEFEKÜDNI. HANEM AZ EGYIK PASI A PUNCIBA, A MÁSIK PEDIG A POPÓBA RAKJA, ŐK NEM HOMIK. ÉN MEG BIZTI NEM OSZTOZKODNÉK EGY PASIN EGY LÁNNYAL!!!!!!!!!!!INKÁBB AKKOR ENGEM KÉNYEZTESSEN 2 PASI, ETTŐL ŐK MÉG NEM HOMIK!!!!!! ÉS NEKEM MÁR ILYENBEN VOLT RÉSZEM.
2009. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
5%

kerestek még partner(eket)t?

Amúgy szerintem meg akkor már inkább két csaj+két hapi!

Neeem?????

2009. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mindegyik fincsi!

Hamarosan összehozzuk a 2pasi és én felállást...alig várom!!

Aki meg elítéli a bi és homo embereket annak egy nagy fófaxx a valagába akármilyen nemű!!!!

2010. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!