Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tudnak a 10 év alatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudnak a 10 év alatti fiúk elélvezni (merevedés) amikor lányok nem (orgazmus)?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a merevedés nem egyenlő az orgazmussal,én valahogy ovodás korom tájékán élveztem el először,mikor masztiztam,persze nem tudatosan.
2009. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ja,lány vagyok.
2009. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ha az első és a második választ egy ember írta, akkor a lányok is eltudnak élvezni kis korukba. A válaszolónak: Te felnyúltál magadnak vagy simogattad, ovis létedre. ez furcs.
2009. jan. 3. 14:13
 4/13 anonim válasza:
100%

A valódi orgazmus nagyon kis kortól (1-2 éves) lehetséges.(Alfred C. Kinsey)

A kérdésben foglalt állításod helytelen, mert mindkét nemü gyermek képes erre. A kérdésedet pedig nem lehet egy-két mondattal megválaszolni.

Egyébként a merevedés <> orgazmus.

2009. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

A linket majd' elfelejtettem.

[link]

2009. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
na, ez a kérdés is volt már egyszer...
2009. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon pici koromban kezdtem "ismerkedni a testemmel" még emlékszem is rá. És már nagyon pici koromban is rájöttem, hogy ez nagyon jó tud lenni, persze valójában nem tudtam mit is csinálok. Még az ovis kissrácok is néha kanapéhoz, illetve bármi közelben lévő tárgyhoz dörgölik az alsó testüket, mert nem tudják megmagyarázni miért, csak azt mondják jó érzés.
2009. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok, és már oviban is volt orgazmusom. szóval lehet :) (csak dörgölődzés, semmi felnyúlás)
2009. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A dörgölőzés elég, ahoz, hogy hüvelyi legyen?

(Lányok hány évesen nyúltatok fel először?)

2009. jan. 3. 19:34
 10/13 A kérdező kommentje:
Álmodás közben lehet kislányoknak (mert a kisfiuknak lehet merevedése)?
2009. jan. 3. 19:36
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!