Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy elsülök,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elsülök, de annyira nem élvezem, mint mondjuk egy régebbi alkalommal?

Figyelt kérdés
Szóval sosem ugyanolyan és nagy különbségek szoktak lenni. Van, hogy szétszedném a világot utána, de van, hogy végig unott arccal ülök és csak simán tudomásul veszem...
2009. jan. 3. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
szintén ez a problémám !! én szakitani akkarok a barátnömmel épp e miatt de ö azt mondja majd lesz meg volt is jobb !!! de én mindig félek vele lefeküdni már pont emiatt az elsülések miatt!! A férfiaságom döl romokba ilyenkor !!
2009. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez egy normális dolog, bár lehetne rajta javítani....

A javítást pedig csak te tudhatod, hogy hogyan jó neked.

Kérd meg a partneredet/barátnődet, hogy segítsen jobban felizgulni... ne rejtsd el az érzelmeidet, mivel ha rájön akkor csak magát fogja hibáztatni...

nekem is volt ilyen próblémám, bár én lány vagyok, de a fiú nagyon rosszul érezte magát, hogy nem volt olyan amire vágytam.

A mostani barátom meg egyenesen szégyenli magát, ha nekem nem okoz örörmet.... persze ez oda-vissza müködik...

Sok sikert nekttek!

Üdv. Edina

2009. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

első kommentelő hány éves vagy?

Ezért egyáltalán nem a lány a hibás... vagy csak kismértékben......

Nagyfiúk vagytok már beszélgessetek a lánnyal, és ne a lányt hibáztassátok ez miatt.

tessék elmeséllni a lánynak, hogy mitől lenne jobb a szex, és vigyetek bele változatosságot!!!!!!

Sok Sikert!

Üdv. EDina

2009. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 30 vagyok és igazad van nem merek beszélgetni a barétnömmel a szexuális kudarcomról !!
2009. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem passzoltok össze sajnos.

Ha nem tud valaki felizgatni téged kellőképpen, akkor ez a kapcsolatot fogja megmérgezni. Meg kell beszélni, hogy érdemes-e ezzel tovább bajlódni, elég erős-e a kapocs köztetek.

Ha igen, akkor látogassatok el egy szexshopba, és keressetek alternatívát.

2009. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy 30 éves vagy ugyanúgy lehet élvezni a szexet... bár abban a korban általában már gyerek is szokott lenni, de persze ez nem törvényes, hogy mindenkinek kell. de szerintem van egy idő után, hogy becsenget egy kis "apai ösztön"....

és ha megkérdezhetem a kérdés kiírója hány éves????

Üdv. Edina

2009. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Olvastam yaz emailedet, és örülök neki, hogy írtál.

Még az jutott az eszembe, hogy próbáljátok valamilyen izgalmas helyen, esetleg rosszabb időben, hogy közben izguljatok egy kicsit amiatt is, hogy lebukhattok.

Próbáljatok meg egy olyan estét összehozni, hogy pl.: elmentek egyet vacsizni, vagy moziba, és utána az este csak a tietek. Változatos legyen a következő pár alkalom, ez a lényeg. De szerintem az is benne lehet, hogy gondolom más pózóokban is szeretkeztek más más alkalommal... erről márcsak te tudhatsz!

Sok Sikert!

Üdv. Edina

2009. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!