Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Változott valamit a szabélyozá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott valamit a szabélyozás? Amikor én gyerek voltam, akkor simán lehetett olyant látni tini szexújságokban, hogy lovakkal meg kutyákkal szexelnek, de a pornhubra mondjuk, ha felmegyek, akkor egy csomó tabu téma van ma. Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

2023. nov. 22. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Attól, mert te gerjedsz az ilyen beteg dolgokra, attól még másoknak (a normális embereknek) nem kell.


Az oka pedig ugyanez, lényegében olyan "dolgokkal" akarsz közösülni, akik feltehetően nem egyeztek bele, ergo ez egyenértékű a nemi erőszakkal. Plusz állatokról van szó, te egyszerűen egy beteg ember vagy.


Szerintem amit gyerekkorodban láttál, az kihatott az agyadra, és ezért gerjedsz rá. Itt a bizonyíték, hogy a gyerekek agya olyan, mint a szivacs. Mindent magába szív, akár rossz, akár jó, mert gyerekként még nem tud az agy különbséget tenni ezek között. Te ott ferdültél el.


Eszedbe ne jusson egyébként ezt megvalósítani!


Nézd csak, ez a normális szexuális értelemben:


[link]


Meg ez:


[link]



és NEM ez:


[link]


főleg nem ez:


[link]

2023. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gerjedek rá, csak csodálkozom, mert más tekintetben meg azt látom, hogy ugyanezen az oldalon a videók 99%-a egyáltalán nem intim, hanem durva, erőszakos, tárgyiasító. És az érdekelne, hogy változott-e valamit a szabályozás, azaz jogi okok miatt nincs, vagy üzelti okokból tiltják le őket?
2023. nov. 22. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
"tini szexújságok" soha nem voltak
2023. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
60%

Változik a világ. A rendszerváltást követően hirtelen szabad lett a pornó német mintát követve. Valóban lazább volt a szabályozás az általad említett területet de minden mást illetően is. Pl. több olyan dolog is meg volt engedve akkor, amit ma pedofíliának titulálunk. (Viszont a beleegyezési korhatár magasabb volt.) Az emberes állatszex Magyarországon szabad volt egy ideig, ma tilos. A kutyaviadalok is bizonyos keretek között legálisak voltak a 90-es évek elején, aztán teljesen betiltották.


Hogy az emberes állatszexet elmebeteg aberrációnak vélem, azt nem részletezem. Nem ez volt a kérdés, de azért jelzem. ;-)

2023. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Más a világ, kultúra. Sárga youtube (PH) példa 2020-ban tartott wipe-ot, amikor a nem ellenőrizhető accountokról feltöltött videókat letörölték a rendszerből.


Nem jótékonyságból persze, vagy mert védenék az erkölcsöt.


Egyszerűen azért, mert üzlet. A visszaélések és a kártérítési igények megugrottak és nagyobb szeletet vágtak ki a tortából, mint megérte volna.


De kapitalizmust élünk. Ha bármikor felmerül, hogy valami miért nincs már, ami régen esetleg volt egy dologra tudod visszavezetni: pénz. Vagy nem eladható, vagy nem hoz már annyi profitot, hogy megérje.


Csak azért, hogy egy szélsőséges marginális réteg kilegyen szolgálva senki se fogja beáldozni azt a contentet, amit a nagy többség fogyaszt.


Ha véletlen fordulna a világ és mindenki állatokkal csinálni és társadalmilag elfogadott lenne és mindenki ezt keresné a neten, akkor az folyna a csapból is. De ez amúgy a 90-es években sem volt így és ma sem lesz ez a "normális".


Már akkor is volt Jay és Néma Bob, akit rüheltünk suliban néha megkapta, hogy ő egy mocskos baribaszó és habár Ciccolina azóta politikai babérokra is tört, de azért nem került idehaza lovarda minden városba a munkássága után, nem úgy mint stadion.

2023. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Biztos, hogy változott. A magyarok a '90-es években sok állatpornót is forgattak, gyakorlatilag a brazilok és az oroszok mellett mi csináltuk a legtöbb állatokkal közösülő pornóvideót... azóta, ahogy fentebb is írták, ez már nem engedélyezett, az állatokkal való visszaélést egyre komolyabban veszik. Azonban nem is üldözik úgy, mint pl a gyerekpornót, ezért sok webhelyen még megtalálhatod a magyar felvételeket a neten. Főleg fogatlan mucsaiakkal vannak tele az ilyen videók, akiknek annyira kellett a pénz, hogy a kecskével/lóval is bevállalták.
2023. nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Magyarországon hajdanán tényleg elképesztő mennyiségű állatos pornót forgattak, de mikor 2005 körül a hitelkártya-társaságok letiltották az állatpornó vásárlásának lehetőségét, az összes ilyen pornóstúdió bezárt, vagy leállt a bestialitással. A nagybátyáméknak 1991-től 2003-ig volt videotékájuk, elmondása szerint az összes kikölcsönzött pornókazettájuknak kb. egyharmada állatos volt. És nem csak a férfiak vitték őket, de nem ám! Fiatal csajoktól nagymamákig mindenki.
2023. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy a magyar hozzájárulásról felvilágosítottatok, de valójában a kérdés a Pornhubra vonatkozott. Ott soha nem is volt? A pornhub nemzetközi, nem magyar, de talán nem is EU, nem tudodm hol van a szervere, azt sejtem, hogy USA-ban, nem?
2023. dec. 5. 12:41
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Régen animalporn nagyhatalom voltunk, de 2000-res évek közepén korlátozni kezdték, a végére be is tiltották, 2013-ban került be az állatvédelmi törvénybe is. Persze ahogy a legtöbb országban úgy itt is eléggé slung módon tele kiskapukkal azért található a mai napig amatőr felvétel mindenhol. Mindenki tudja, hogy ez létezik és megakadályozni nem lehet mivel emberidők óta művelik, ezért nem is foglalkoznak vele amíg nem kirívó. Otthon saját állatoddal kefélhetsz ahogy akarsz a törvény ellenére, sok mást is csinálunk amit nem engedne törvény.

A kereskedelmi részét viszont már szigorúan veszik.


A pornhub kanadai és amikor indították már a világ nagy részén tilos volt az animalporn forgatása ezért nem volt található rajta sose.


A tini pornó az valójában 18-25 közötti fiatal nők voltak csak direkt olyanokat váloattak akik 14-16 évesnek néztek ki, mert a pornóipar pontosan tudja, hogy sok férfi az evolúciós szaporodásbiológia miatt gerjed a fiatal nőstényekre a jobb szaporodási opciók miatt. A kereskedelmi pornó nagyrészt manipuláció és pénz.

2024. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 T/Z ***** válasza:

Szerintem a pornhubon kívül van elég animalporn tartalom más oldalakon is

Emiatt biztos bem kell keseregni, h pont a pornhubon nincs


Hát nézz máshol, ahol van. 💁


Google:

"animal porn"


(Szűrést kapcsold ki)

2024. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!