Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen ízü a női ejakuláció?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízü a női ejakuláció?

Figyelt kérdés
a fiu szeretik vagy undorodnak tőle?mit csináljak hogy hogy kinyaljon?(öntsem le vmivel a nemiszervem?)hogy vezessem rá h kinyaljon?
2008. jan. 7. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
hát... kóstold meg!
2008. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

pl. te is tegyél hasonlót vele, nyalogasd+ mikor elélvez kóstold meg és adjál neki egy csókot utána, hátha rájön....

ha nem jársz sikerrel, egyszerűen közöld vele mit szeretnél...de szerintem egy kellene, hogy ilyen bizalmas dolgokat megosszatok egymással, ha meg nem vagytok annyira rég együtt akkor meg a bizalmaskodásnak nincs helye ilyen téren..

2008. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
10%

van egy nagyon jó ötletem!

vegyél ételízesítőtt! oké?

jól van csak vicc volt4

az előttem hozzászolónak igaza van:D de mindig, hogy lehet?

na mindegy...:D

nekem sincs ennél jobb ötlettem vagy van? na majd ha eszembe jutt:d

na meg van:D

beszéld meg vele! 2. mondjad kölcsön kenyér vissza jár! persze miután kielégíteted o.r.á.l.i.s.a.n.(jó mi?) ("ja fiú vagyok" mókás kedvembe"+!)"

vagy mond meg neki amit szeretni ( hát ha bejön.../)

c:

új dolgot én szerintem nem mondtam ezzel:D

különbe az a jó kapcsolt amelyben mindkét félnek a vágya teljesül ( persze nem olyanra gondoltam, hogy ugorj ki az ablakon/!) hahaha

ugy értve az áletben ( nehogy már! mi ez a duma/!)

jól van a mit írtam igaz " vagy mégse"?

döntsd te el!

2008. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
6%
hahahahahha kira vagy xD
2008. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A nyalás más dolog, mintha a női ejakulációt kóstolná meg. Ez a kettő két külön dolog. Az első nyalás nem szokott jó lenni a pasiknak, megdöbbennek, mert nem ilyenre számítanak, de aztán megszeretik. Meg am úgysem mindneki szeret nyalni, van aki egyáltalán nem, van aki megőrül érte.

Egyszerűen kérd meg, hogy nyaljon ki, próbálja meg, és szokjatok hozzá:-)

2008. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztán tartod semmi baj nincs vele.Az én pasim imádja az ízét!
2008. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Változó.

Lehet izetlen, keserű, enyhén édes....

26/F

2009. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!