Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki fogom holnap szívni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fogom holnap szívni a barátom nyakát. Még nem csináltam ilyet. Ahogy próbálkozok a karomon, hallatszik ahogy a nyálamat is szívom. Ez a hang normális?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne szívd ki a nyakát, ennyire egyszerű... Csókolgasd, harapdáld finoman. Az legalább nem hagy nyomot. Akarod akkor most tiszta lila folt? :D (Nem, nem szokott hallatszani ahogy levegőt és nyálat szívsz be. Mert többnyire nem szívsz be levegőt, annak a minimális mennyiségű nyálnak pedig nem igazán van hangja.)
2009. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Biztos,h ezt akarod?Én utálom,ha kiszívják a nyakam,mert csúnya lesz és takargatni kell!Ráadásul van,hogy egyáltalán nem kellemes!Igaza van az elöttem szólónak,inkább csókolgasd, harapdáld!
2009. jan. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Ne szívd ki neki. nem szeretik a pasik. meg amúgy is tök primitív, amikor látszik a nyom. senkinek semmi köze hozzá ugyanis, mit csinál ez ember a párjával a 4 fal közt, és ilyenkor ezzel a világ felé ezt közvetited.
2009. jan. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Ne szivd ki a nyakat, ha annyira kiakarod szivni valahol, akkor inkabb a mellenel, vagy ott ahol csak ti ketten latjatok! Biztos tinedzser vagy, es meg rogzitett idore is megy, hogy nyakat szivsz, ez nagyon gyerekes dolog, neked tetszik? Nem szep latvany, es nem is vagany, inkabb ne tedd!!!
2009. jan. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyesmit nem előre elhatározásból csinálják és nem is okoz élvezetet a szipolyozottnak. :) A felhevültség a fokozott szexuális izgalom közepette, csókolás, harapdálás közben szokott megesni ez a "baleset". Szerintem ne tedd. Értelmes ember nem szereti ha másnap is látszik az előző napi randi nyoma.
2009. jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
"ki fogom szívni holnap". Unalmasak ezek a határidős, előre betervezett sex dolgok. naplót is vezetsz?ez nem így megy....
2009. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne szívd ki. Undorító és tök ciki!
2009. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se szívd ki! Nem attól élvezi,hogy kiszívod, hanem ha finoman csókolgatod,picit szívogatod,óvatosan harapdálod. De ez a "holnap ki fogom szívni a barátom nyakát".. szerintem sem így megy.. még fájdalmas is szóval ne...
2009. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy szerintetek ki kéne-e..

És igen, holnap kiszívom. Ma eldöntöm, hogy holnap kiszeretném..amugy..kiszívtam másnap. tetszett neki, és nem láttam rajta, hogy fájna neki..

2009. jan. 13. 15:11
 10/11 anonim ***** válasza:
látszik, hogy még nagyon gyerekek vagytok
2009. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!