Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nok mennyire elvezik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok mennyire elvezik az anált? Miert jobb vagy rosszabb? nem faj?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem fájhat!én még nem próbáltam,de már ujjal nekem csinálták és egy kicsit fájt...de azért elég jo...:D
2009. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez is egyénfüggő, ízlés kérdése.


Fáj, ha rosszul csinálják. Alapos előkészületek szükségesek. Ha odafigyelnek mindketten és a nőben nincs pszichikai blokk az egész ellen, akkor kellemes élmény lehet.

2009. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Én már próbáltam többször is. Volt amikor nagyon bejött, volt amikor nagyon fájt. Nagyon be kell, hogy legyek indulva, hogy ne fájjon. És fontos, hogy előtte elmenjek "nagy" wc-zni.
2009. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

1-2x volt, hogy élveztem.

Magában nem tudom élvezni, csakis csiklóingerlés mellett. Ha meg olyan szögben sikerül mozognia, hogy vmiképp a G-pontom is ingerlődik (tudom, hogy nem a bélben keresendő, még mielőtt lepontoznátok, de a végbélből is ingerelhető), akkor a legszupibb.

És igen, fájhat, ha nem vagyok ellazult, nem elég síkos a pénisz.

Részemről azonban sokkal jobb a rendes szex (nem kell amiatt aggódni, hogy bacis, kakis lesz a párom, később sem lesznek esetleges problémák, mint pl. széklettartási problémák, aranyér stb.)

2009. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Engem abszolút irritál az ilyesmi, és még ha a barátnőm kérné én akkor sem tenném meg, ez van, én ilyen vagyok (talán ebben az egy kérdésben konzervatív) annak nem ott van a helye és kész!!! :D Számomra semmi izgató nincs benne, inkább undorít (de nem ítélem el, mint ahogy van aki az oráltól undorodik, én meg IMÁDOM csinálni!) (17/f)
2009. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
igazad van (17/f)
2009. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire tud ellazulni a nő és hogy mennyire figyel oda rá a férfi. Szerintem a nagy wc nem elég a tisztasághoz. Mi beöntést szoktunk csinálni, hogy tényleg el tudjak lazulni és ne aggódjak.. Volt már hogy fájt. Én pl pia nélkül nem tudok eléggé ellazulni. Nem tudom miért. Bár nem szoktuk túl gyakran, nem is szabad. Ja és nekem csak hátulról megy, a többi póz fáj. Viszont iszonyúúúan jóóó!!! Komolyan! Olyan nedves lesz tőle a puncim, hogy...Igen,igen eszméletlen élvezés...:)

Pedig pár éve még én is vonakodtam tőle. Kicsit bonyolult, de megéri (az előkészületek miatt:beöntés,kényeztetés,lazulás..stb)


Ja és ha gumi nélkül csináljátok, akkor főleg elengedhetetlen a beöntés!

Szívesen adok tanácsot bárkinek,aki ír privibe! Nem vagyok valami iszonyú tapasztalt ebben, de amit tudok, szívesen megosztok veletek!:)

2009. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajjj igen, a sikósító is nagyon fontos!! Abból kell bőven, mivel a végbél nem nedvesedik be ugyebár..
2009. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én személy szerint nagyon nagyon undorodom ettől!A barátom bepróbálkozott vele de már az elején nagyon fájt,úgyhogy azóta sem csináltuk így! 18/L
2009. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!