Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha elég szűk a puncim, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elég szűk a puncim, egy vastag farok bele megy? Van olyan, hogy nem?

Figyelt kérdés
2023. szept. 17. 09:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
10 # Felesleges , a tudatlanok okoskodnak alap tájókozottság nélkül korlátolt elmével bizonyítas hiányában , a jokerük a szerintem . Dunning Krueger szindróma .
2023. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Van olyan hogy nem. Előfordul. Voltam olyan pasival, akit nehézkesem fogadtam be, pedig teljesen átlagos mérete volt. Volt hogy vele egyszer-kétszer nem is sikerült az együttlét.
2023. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Bemegy. Párom nagyon vastag (cca 6 centi), én szűk vagyok. Óvatoskodni kell a behatolásnál, síkosítót is bevetünk néha, de utána már nagyon jó.
2023. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%
Próbáljuk meg
2023. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
A vagina olyan mint az orrlyuk, a kis ujjad is szorul benne, de a nagy ujjad is siman befer. Epp ezert egy cseppet sem kell aggodnod. Azert pacival ne probalkozz. 😊😊
2023. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!