Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányoknak is lehet este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak is lehet este orgazmusuk mikor alszanak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a srácoknak lehet magömlésük, akkor a lányoknak lehet orgazmusuk?
2009. jan. 1. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Barátnőm mesélte, hogy egyszer arra ébredt, hogy tiszta nedves meg tök be van indulva.. De nem hiszem, hogy nekik általánosságban ilyen van. Jobban mondva orgazmusuk tuti nincs csak úgy, nekünk tud csak így kijönni aminek ki kell, nekik ott van helyette a havi...
2009. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Az előző válaszoló nagy hülyeségeket beszél,azt sem értem,hogy kapcsolódik az ő magömlése a mi menstruációnkhoz:D Igen lehet orgazmusuk a lányoknak is!Nekem is volt már,meg még sok sok embertátrsunknak
2009. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Azt esetleg el tudom képzelni, hogy vmi erotikus álom hatására benedvesedjek, de hogy elévezzek??? Nekem még sosem volt ilyen.
2009. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Pfff az első két válaszoló nagyon nagy hülyeséget írt...max felizgultak és benedvesedtek!

Orgazmus az nem lehet mert ahoz kéne egy f*sz is...vagy még azt tom "elképzelni" h álmukba ujjazzák magukat(de ezt tejjesen lehetetlesz!!!!

Szal a kérdésre a válasz: NEM!! :)

2009. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
teljesen* lehetetlen* xDD ^^
2009. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

A nők menstruációja a mi éjjeli magömlésünkhöz annyiban hasonlít, hogy a fölöslegessé vált ivarsejtek elhagyják az testet. Szóval a lényeg ugyanaz, a módszer az már persze különbözik.

Viszont azt továbbra is elképzelhetetlennek tartom, hogy a nőknek alvás közben orgazmusuk legyen. Mert hát ugye minek lenne?

2009. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ha teljesen lehetetlen,akkor biztos összekevertem az orgazmust valamivel,elnézést:-) átlagéletkornak itt is oylan 14-16-ot saccolok.A szakértők:-)
2009. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az orgazmushoz kisszivem nem szükséges fasz,nyisd ki a biológia könyvedet.
2009. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
tévedsz,ezek nem 14-16,hanem 8-9 évesek legfeljebb..ha korban nem is,agyiszinten egész biztos! :DDD fogalmuk sincs róla,de már pötyögik a sok hülyeségüket...
2009. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem néhányszor volt erotikus álmom, és akkor annyira jó volt a szex, hogy álmomban volt orgazmusom. Persze nem tudom, hogy a valóságban volt e de álmomban nagyon jó volt...:-)
2009. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!