Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátnőm élvezze a szexet újra?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Bnömmel 1éve 6hónapja együtt vagyunk, mostanság elég gyakori a szexuális életünk! Nem szoronguk már régen egymás elött nagyon nyiltan megbeszélünk mindent, de barátnőm álltalában nem élvezi az aktust ergo nincs orgazmusa sem! viszont, nedves és kíván de nem élvezi, velem vesztette el a szüzességét kb fél éve, magának sem okozott még orgazmust és nem is szokott maszturbálni, kb mennyi ideig kell egy nőt ebben a helyzetben izgatni hogy el tudja érni az orgazmust?(ezt úgy értem hogy még soha nem volt orgazmusa) 16cm hosszú szerintem ez bőven elég, és álltalában a sexet 3-20percig bírom nagyon változó! De ha nyalom akkor sincs benne az a nagy izgalom! Mit tegyek? Nagyon szeretjük egymást és ÖRÖMET SZERETNÉK NEKI OKOZNI MÉG MA ESTE! Mert ismét nálam alszik:) meg holnap is:) És utána nem tudjuk mikor lehetünk megint együtt rendesen!

Bevállt tanácsokat kérek elsősorban!

(Tudom hogy már sok hasonló kérdés van de aki tud az segítsen)

Lehet kicsit hülyén fogalmaztam de érthető remélem!


2009. jan. 1. 15:29
 1/9 A kérdező kommentje:
a kérdéseben szerepel az hogy újra de az az igazság hogy eddig 1x-2x élvezte rendesen a szexet de akkor sem volt orgazmusa!
2009. jan. 1. 15:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha maszturbálással sincs orgazmusa, lehet hogy nem kellene még lefeküdnötök, mert ha nem tudja, hogy mikor jó neki, (mert ha magának csinálja akkor kitapasztalja hogy hogyan jó neki), akkor nem hinném, hogy te örömet tudnál okozni neki.
2009. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami lelki oka van? Esetleg valami rossz emlék, stb? Ami miatt nem tud ellazulni teljesen.
2009. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a párod nem maszturbál, nem sok esélyt látok rá, hogy együtt összejöjjön az orgazmus. ELőbb saját magát kell megismernie.

A tanácsom a párodnak szól.

1. és legfontosabb: ismerd meg a tested. Amíg te magad nem tudod, mi a jó neked, a pároddal sem igazán lesz jó az együttlét. A legtöbb nő képes csiklói orgazmusra. Legyen első célod, hogy ezt elérd.

1.) Nézz valami jó erotikus filmet. Képzeld magad a szereplők helyébe. Kezdd el simogatni magad. Lassan térj rá a csiklód ingerlésére. Kísérletezd ki, milyen nyomáserősség, gyorsaság kell, milyen irányba kell mozgatnod a kezed, hogy a legjobban élvezd.

2.) Merülj el egy finom illatos fürdővízben. Izgasd a csiklód a zuhany vízsugarával. Állítsd be kellemes hőmérsékletűre és alacsony víznyomásúra a vizet. Ha intenzívebb ingerlést akarsz, letekerheted a zuhany fejét. Kizárt, hogy ezzel a módszerrel ne legyen orgazmusod :)


A szexnél jól jön, ha megtaláljátok a G-pontod is, így hamarabb érsz el orgazmust is. Izgasd fel magad, majd keresd meg a G-pontod. A bejárattól 3-6 cm-re a has felőli oldalon találsz egy pontot, melynek ingerlése nagyon kellemes érzés. Egyeseknél pisilési inger is társul hozzá. Izgasd az ujjaddal, közben simogathatod a csiklódat is akár. Meglátod, így hamarabb érsz el csiklói orgazmust is.


Ha megtanultad elérni a csiklóorgazmust valamilyen módszerrel, a pároddal közösülve is hasznosíthatod. Előbb utóbb szex közben is lesz orgazmusod, csiklói biztosan.

Feküdjön a párod a hátára félig ülő helyzetben. Te ülj rá. Kezdj el lovagolni, közben a párod simogassa a csiklód. Ebben a pózban nagyon szuperül ingerlődik a G-pontod és a csiklód is egyben.


Ha bármi apró dologra is rájössz a masztizás során, közöld a pároddal is. Amit egyedül megtanultál, tanítsd meg a pároddal is és alkalmazzátok közösen is.

2009. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne ha borozgatnátok kicsit? bár nem tudom hány évesek vagytok,ha fiatalok ne:),csak esetleg egy kis pia feloldja a szorongásokat.mi ha iszunk sokkal sokkal hevesebbek vagyunk:Dde ez csak egy tipp:)
2009. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdd meg, hogy mondja, hogy mi a jó neki, hátha az irányítással sikerül.

Szerintem a nyalakodás ok, ha ügyesen csinálod, lassan és érzékien, úgy, hogy a csiklón van a hangsúly, úgy talán sikerül. Esetleg egy kis síkosítót használhattok, attól kicsit felerősödnek az érzékek.

2009. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
izgasd a csiklóját sokáig és eléred a kivánt hatást...
2009. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A csikló izgatása minden nőnél bevállik?

Köszönöm az eddigi válaszokat

2009. jan. 1. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő képes csiklóorgazmusra. Tehát a titok nyitja ebben rejlik!
2009. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!