Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nőként melyik sztárral feküdné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként melyik sztárral feküdnél le inkább?

Figyelt kérdés

1. G.w.M: [link]

2. BTS V (Kim Tae-hyung): [link]



2023. aug. 22. 23:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk a koreai azért annyi jó nőt dughat meg amennyit csak akar és még annál is többet, ráadásul vágyból lenne vele az összes
2023. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

11: De nem úgy volt, hogy a nők az “erős” férfiakra, az alfákra buknak?


Mondjuk az igaz, hogy a BTS tagjainak sok pénze van.

2023. aug. 23. 19:52
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert mitől lesz egy férfi erős?

Ha nagydarab és szőrös?


Ha sikeres, tehetséges, gazdag és mellé tipikus szepfiu, abban nincs erő?

2023. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Hát szőrös ne legyen azért, de a nagydarab alap.
2023. aug. 24. 00:10
 15/31 anonim ***** válasza:

[link]


Hat ő elég nagydarab és elvileg olyan jó pasi, én viszont sugárban okádnék ha hozzam érne

2023. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
A szinte lányos és a sokaknak ijesztő nagydarab között azért még vannak árnyalatok. A másik, hogy a nők többsége érzelemvezérelt, nem elég egy jó test, kell a szimpátia is vagy ha rajongás, akkor valami, amit csak belelátnak az illetőbe.
2023. aug. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

16: Igen, de most arra voltam kíváncsi, hogy a két véglet közül melyik nyer úgy, hogy nem extrém jó pasikat választottam..tehát BTS V jól néz ki blackpill szempontból, viszont a (fiatal)Bieber sokkal jobb pasi. Ugyanígy G.W.M helyett meg bedobhattam volna Dwayne Johnsont is.


A lényeg hogy Bts V amúgy csak “átlagon felüli” kinézetű, nem gigachad, viszont nagyon erősen ráment erre a feminin/kisfiús vonalra és ettől a modern feminista világban megőrülnek a nők. G.W.M is csak “átlagon felüli” viszont ő meg a tradicionális maszkulinitásra ment rá nagyon.


Elvileg a blackpill youtuberek szerint mindkét irány ugyanannyira jó.. de 14 -0 után látszik, hogy ez nem így van.

2023. aug. 31. 13:26
 18/31 anonim ***** válasza:

16 de taehyung abszolút nem lányos…

Sem a hangja, sem a mozgása sem a viselkedése…

Annyira szépek a vonásai hogy sminkkel meg olyan ruhában tud androgün hatása lenni, de nem lányos….

Ha az lenne, nekem egyáltalán nem is jönne be.


Gwm átlagon felüli 🤣🤣 lol

2023. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
18: Most így lehet összekevertem egy másik BTS taggal, de így se az a maszkullin lapátállú izmos gigachad azért.
2023. aug. 31. 13:47
 20/31 A kérdező kommentje:
G.W.M meg szerintem az Andrew Tate követő férfiak példaképe is lehetne (leszámítva a szingli anyukát - de Kulcsár Edináról beszélünk)
2023. aug. 31. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!