Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmmel szeretkezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szeretkezni szeretnénk de amikor nem vagyunk együtt pl: otthon vagyunk akkor gondolkodik rajta meg nem tudja. Amikor velem van akkor meg szeretne szeretkezni és kívánja! Normális viselkedésnek számít ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel semmi probléma nincs. Kíván téged, előbb utóbb meg fog történni.
2009. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Normális dolog. Bizonytalan még. Addig ne szexeljetek, míg nem lesz biztos benne, hogy akarja. Fontos, hogy lelkileg, agyilag is felkészüljön rá, ne csak testileg.

Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Esetleg nem fél valamitől?

2009. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ő 15 én 17 és 6és fél hónapja járunk!
2009. jan. 1. 15:56
 4/9 A kérdező kommentje:
mindent megbeszél velem és én is vele, teljesen bízunk egymásban imádjuk egymást szerintem nem fél(ráadásul többször is együtt fürdünk...
2009. jan. 1. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
2009. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!Még annyit kérdeznék hogy legközelebb mikor együtt leszünk (nem lessz itthon senki csak mi) és szeretne szexelni akkor mit csináljak ? belemenjek vagy pedig várjak még vele?
2009. jan. 1. 17:05
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem ha csak hirtelen fellángolásból mondja akk ne. de ha télleg érzed rajta h nem bánja meg akk igen.(én is épp ebben a helyzetben vok-hol akarom hol nem(lány vok)

szóval szerintem látni fogod rajta h télleg akarja e .

2009. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen terveztük ezt az egészet csak közben megjött a menszesz-e és azt kérte halaszzuk én mondtam neki rendben. de mikor velem van szeretné ha lefeküdnénk.
2009. jan. 1. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy, kérdezd meg tőle, hogy biztos most szeretnéd? Ha azt mondja, igen, élvezzétek egymást. Ha nem, várjatok.
2009. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!