Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmmel ki szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel ki szeretnénk próbálni hármasban a szexet, csak nem tudjuk, hol találnánk még egy lányt?

Figyelt kérdés
Valami oldalt ahol találhatnánk vagy esetleg akit érdekel az írjon.Ha kell küldünk képet és felvesszük a kapcsolatot!
2009. jan. 1. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt kiakadnátok és a korunkat fikáznátok 21éves vagyok a lány meg 19 és nem vagyunk egy pár csak imádjuk egymást és jól megvagyunk így.Kíváncsiak vagyunk milyen lehet. Ennyi!
2009. jan. 1. 15:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyik társkereső oldalon. Írjátok be a profilba, hogy milyen lányt kerestek, mi célból. Biztos akad jelentkező. Pl. www.love.hu, www.talalka.hu, de akár chat oldalakon is lehet próbálkozni. pl. www.chat.hu. Itt találsz leszbikusokat, biszexeket, homoszexuálisokat is. Biztos akad olyan is, aki benne lenne egy ilyen hármas szexben.
2009. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van barátnője a csajnak vagy neked lány ismerősöd kérjétek meg valamelyiket!!
2009. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kerestünk a LOVE.hu-n de nincs , ismerősök meg nem vállalnák! :( Ezért is írtam hátha ide is hátha itt jelentkezik valaki!



De köszi a segítségeket! :)

2009. jan. 1. 19:27




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!