Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha a puncim olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha a puncim olyan jó husikás?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hájas, nádszál sem. Inkább átlagos + van mit fogni rajtam. A puncimon is van husi, tehát nem olyan csontos, szép vékony, mint a filmekben. Ez mennyire zavar titeket, fiúk? Még szűz vagyok. L/19
2008. dec. 31. 16:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha valaki szeret ugy ahogy vagy, akkor nem a nunidat fogja minősíteni. Inkább belső érzelmekre gyúrj szerintem:)

Legyél őszinte becsületes, hűséges. Ezt például én többre értékelem mint hogy ott lent milyen a nunid...

2008. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Igyekszem. Csak félek, a legtöbb pasit azért érdeklik a külsőségek is. :S
2008. dec. 31. 16:45
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
nekem például pont az ilyen tetszik :D
2008. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Punci csak szép lehet ;)
2008. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Korrekt! Mi a gond ezzel?
2008. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát az is pasitól függ. Hogy mit néz vagy mit nem.

Én például belsőre megyek élőben ezért nem is ismerkedek.

Mivel nem volt valami hú de jó életem eddig...

Meg amugy se vagyok egy világszépe, de már a 22 év alatt elértem pár dolgot, akiknek ezek álmok maradnak:)

2008. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan aggódsz a külsőségek miatt. A fiúk egy része a külsőségek alapján ítélkezik és a belső tulajdonságok elé helyezi azt (tisztelet a kivételnek!).

Egy normális fiú azonban nem így tesz. Nem egy bunkó, buta stb. csinibabát akar maga mellett tudni, hanem egy olyan nőt, aki értékes belső tulajdonságokkal rendelkezik és megfogja vmi a külsejében, akivel együtt lehet élni, akire lehet számítani stb.

Sajna én még nem találkoztam ilyen fiúval :( Sőt! Szakítási ok is volt, hogy nem vagyok topmodell alkat, csak egy átlagos alkatú lány, akin vagy egy kis fogni való. Hát ennyire fontos némelyeknek a külső. Le lehet pontozni, de ez az igazság.


Egyébként a kérdésedre válaszolva: NEM GÁZ, hogy husis vagy, csak meg kell találnod azt a fiút, akinek nem a külső a fontos. Ha meg olyannal találkozol, mint én, aki emiatt "leszól", ne hallgass rá, mert oda lesz minden önbizalmad és képtelen leszel normális szexuális kapcsolatra. Szégyenlőssé válsz, gátlásos leszel. Nekem sajna nem sikerült nem elhinni. De ha te ilyen helyzetbe kerülsz, próbáld elereszteni a füled mellett a negatív megjegyzéseket a külsőddel kapcsolatban.

2008. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
szia!én pont az ilyen dundi puncikat szeretem:) de a környezetemben is a pasik erre buknak,szóval ebből nem lehet gond;) különben is aza jó ha van mit fogni rajta...
2008. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen. Engem is kicsit zavar, de a barátom kimondottan szereti.

De most gondolj bele, hogy másik meg ilyenre vágynak, és elmennek plasztikai sebészhez, és berakatnak ilyenolyan "inplantátumokat" :S Szal gondolj arra, hogy mások hogy irigyelnek :P

2008. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"nem olyan csontos, szép vékony"

Most mire gondolsz pontosan?

A kis vagy a nagy- ajkakra?

Vagy az egész psofilra?

2008. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!