Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Feszengek szex közben. Még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feszengek szex közben. Még ahhoz sem vagyok elég laza, hogy felül legyek, és nálam legyen az irányítás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta élsz nemi életet? Hány éves vagy? Ha kezdő vagy ez teljesen természetes és csak az idő tud változtatni rajta. Felkell oldódnod, elkell engedned magad, vagy kérd meg hogy a barátod is mondja h mit szeretne és bátorítson.
2008. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hunyd be a szemed és élvezd. Próbálj mindent megbeszélni a pároddal. Idő kell, hogy feloldódj. Pettingeljetek sokat. Ha a párod semmit nem erőltet, hanem szépen rávezet a dolgokra, segít neked, meglásd, menni fog. Én is nagyon szégyenlős voltam. De alig hiszem el, mi mindent ki tudott belőlem hozni a párom a türelemmel, segítséggel.
2008. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy megbizz a párodban. Ő szeret és azért van veled, mert Te vagy számára a világon a leggyőnyőrübb nő tökéletes alakkal és ne aggódj, csak csináld ami jól esik.
2008. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Élvezd.
2008. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!