Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal már 11 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal már 11 hónapja együtt vagyunk. Élvezem a szexet, de még nem volt orgazmusom. Ő az első komoly kapcsolatom, vele volt az első is. Nagyon szeretjük egymást, akkor mégis miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
semmi probléma nincs köztünk. Ő mindig azon van, hogy nekem jó legyen, mármint hogy a csúcsra juttason. Sokszor már annyira kényeztet kézzel, hogy egy idő után fáj is, olyankor szólok neki és áttérünk a szexre. Azt megintcsak élvezem, nagyogy! Akkor miért nem?? Mindig eljutok addig, hogy vizelési ingerem van, de akkor meg attól félek, hogy bepisilek és lehet ez a baj, hogy ez feszéjez? Vagy mi lehet? Kérem tapasztaltak válaszát...köszönöm előre is!
2008. jan. 6. 18:12
 1/7 anonim válasza:
100%
Lehetséges, hogy az feszéjez! Ne félj, mert közben nem fogsz pisilni. Engedd el és add át teljesen magad a párodnak! Ez ne feszéjezzen!
2008. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont ez volt a problémám... Ne arra figyelj közben h "na most elmegyek!" hanem csak próbáld élvezni! ne arra figyelj hogy mit hogyan csinál hanem hogymennyire jó érzés, hunyd le a szemed és engedd el magad. Először nehezen fog menni de egy idő után iszonyatosan jó lesz:)

Ne gondolj arra h bepisilsz mert nem fogsz az biztos.

Esetleg valahogy emlitsd meg a barátodnak h nem sikerül elmenned, vagy ha már beszéltetek erről adhatnál tippeket neki hogy hogy csinálja, és neked mi jó és mi sem.

Nekem is igy sikerült. Mondtam neki h sokkal gyengédebb legyen és néha lassabban néha gyorsabban csinálja.

Az is nagyon jó lehet ha néha felváltva a kezét és a száját/nyelvét használja vagy mind 2 őt egyszerre, mond neki hogy ugy csokolgasson ott lent mint a hogy a szádat szokta:P Furin hangzik de nagyon jó:P

Remélem segitettem, és sok sikert:)

2008. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

Annak idején nekem is sokára sikerült elérnem az orgazmust és a páromat ez jobban zavarta mint engem, kb 1 év rendszeres szexuális élet után jutottam el először és utánna sem minden együttlét alkalmával, gyakorolni kell és türelmesnek lenni, ne ez járjon mindig az eszedbe és neked is ki kell ismerned magad, hogy melyik póz jó meg ilyenek. A pisilési inger néha van, de ne izgulj nem fogsz bepisilni, max szex után szaladsz a Wc-re. Nekem sokat segített az orgazmusban és a párom is élvezi, hogy ha a hüvely izmaimat ritmikusan rászorítom a hímvesszőre és elernyesztem mikor bennem van, persze ezt is gyakorolni kell és kicsit fur, ezt lehet úgy is gyakoroloni, hogy nincs benned, csak ondjuk ülsz most a gép előtt. Először nehéz rálelni, hogy hogyan is tudod mozgatni ott bent, de nekük nagyon bejött. Sok sikert!

2008. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szerintem meg kellene próbálnod egyedül :))) Ha kitapasztalod magadnak, hogy mi a jó, és hogyan tudsz a leghamarabb elmenni, akkor sokat tudsz segíteni a barátodnak, hogy mit hogy csináljon, és szex közben is fogod tudni, hogy mi történik veled, ha magadnak sikerül orgazmust elérned, akkor már fogod tudni, hogy nem fogsz bepisilni, és talán ez majd nem szab gátat az élvezetednek :)

Esténként az ágyban forgolódás helyett tudom ajánlani..

Gyakorolj sokat, a pasid is értékelni fogja az eredményt (persze neki nem kötelező tudni róla, hogy érted el :))))

2008. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen problemam, most vagyok 21, par honappal ezelott ereztem eloszor hogy milyen is az orgazmus,elotte sosem. sokszor azt hittem, hogy nekem nem fog sikerulni soha sem, a parommal majdnem 3 eve egyutt vagyok, es sokszor bantotta, hogy nem sikerul.. De aztan raereztem, hogy is a legjobb, probald ki te is, hatha neked is bejon. Lovaglo poz, felig hajolj ra a parodra, ne fel-le mozogjal, hanem elore hatra (csakis szenvedelyesen:)), igy ahogy surlodsz hozza, jobban ingerel :) Nekem legalabbis igy sikerult, mashogy meg azota se..:( de ki kell tapasztalni mindent.Egyszer eljon a te idod is.:) Vagy lehet hogy meg nem erettel meg ra... nalam is lehet az volt a baj. Kitartas
2008. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hm, nem tok mit irni erre, mar mindent leirtak:D Turelem, te szereted ot?? ha igen akkor bizots ossze fog jonni:d

Hany eves vagy? Jol csinal mindent a baratod?Nagyon erdekel a tema ugyhogy legyszi valaszolj. Nekem is voltka ilyen problemaim:D Koszi elore is

2008. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Irj emailt, az elobbi kerdes iroja vagyok Legy szives
2008. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!