Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lányok van, amikor zavar vagy útban van a kebletek? Mikor?
Figyelt kérdés
2023. júl. 18. 19:42
1/4 anonim 



válasza:





Szerencsére nincs nagy keblem, ezért nem is zavar szinte semmiben. Talán annyi,hogy kényelmetlen hason feküdnöm.
2/4 anonim 



válasza:





Amikor menstruálok. A puszta létezésük is fáj, irritál ha akármi hozzá ér.
3/4 anonim 



válasza:





Mindig zavarnak hiszen óriásiak.
4/4 anonim 



válasza:





Ha túl közel állok a vadul gesztikuláló emberekhez akkor előfordul néha hogy boxolókat megszégyenítő módon mellbekönyökölnek, de ennyi.
Egyébként nem okoz problémát és nincs útban, ez olyan mintha azt kérdeznéd hogy a pocakos embereknek útba van-e a hasa. Ahogy ők is probléma nélkül élik az életűket úgy mi is.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!