Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Kinek milyen lábfétises élménye volt eddig?





Nekem a jelenlegi párommal első randin a fullasztó nyári hőségben harisnyában jött a randira és egyikünk sem gondolta volna, hogy ez lesz a kulcsa az egész kapcsolatnak.
Randi vége fele már a harisnyás lábait az ölembe nyomta és valami irgalmatlan jó "illat" csapta meg az orromat amivel teljesen maga köré csavart engem. Utána már minden randira harisnyában jött egyiken még engedte hogy a lábaira spricceljek mai napig hihetetlen számomra de életem meghatározó élménye volt.
A másik dolog pedig, céges buli után hazamentünk a szállásra kolleganőm kicsit kiütötte magát de ő is harisnyában volt és miniszoknyában. Ledőlt az ágyra és úgy ahogy van elaludt, én pedig a helyzetet kihasználva gyors megszagoltam a lábát és annyira beindított, hogy muszáj voltam ráélvezni egyszerűen nem bírtam ki ... Persze másnap semmire sem emlékezett kolleganőm, szépen megszáradta folt is a testszínű harisnyáján szóval alig észrevehető volt.















#2 Félig igaz, pl a fekete nadrágon megszárad és ott marad ezt tudom... xd
De egy harisnya tényleg teljesen más





#5
nekem baratom ruhajan valamiert egyaltalan nem latszik, meg az en ruhamon sem latszott, pedig azert na xD















További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!