Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, hogy ne gondoljak az orgazmusra, hogy ne görcsöljek rajta, hogy lesz-e? Mert mindenki azt írja, váratlanul jön össze, amikor nem gondolsz rá, de hogyan? ( Nekem egy év után is semmi, hát hogyne kívánnám már? ! )

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak hozod össze, úgy simán összejön? Ha igen, akkor nem kéne görcsölnöd az aktusok alkalmával sem, mert ezek szerint akkor ott sem lesz probléma. Lehetnél ágyba bújáskor egy picit lazább...
2008. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
100%

Az lehet a probléma esetleg,hogy a szexet élvezni kell,hiszen ez egyfajta örömforrás,örömszerzés-nézd inkább ezt az oldalát-és ha éppen arra gondolsz,hogy nem akarsz az orgazmusra gondolni-akkor ezzel is éppen arra gondolsz.Nem igaz?


Én,illetve valószínűleg a többség,nem arra gondolunk mikor lesz már orgazmusunk,hanem egyszerűen csak élvezzük az egész folyamatot és önmagától megtörténik,ha elér arra a pontra.

2008. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magamnak sem jön össze. Hogyan élvezzem jobban, hiszen párom szeretem, ő is engem?
2008. dec. 31. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hunyd be a szemed és koncentrálj arra, amit érzel. Élvezd, amit a párod nyújt. Ne szaladj előre gondolatban, hogy de jó lenne, ha orgazmus lenne belőle.
2008. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!