Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek orgazmusa volt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek orgazmusa volt, hány perc után tud újból orgazmust elérni?

Figyelt kérdés

Mert ha masztizok, és orgazmus után nem érzem annyira az ingereket, a simogatásokat.De minden nap alvás elött szoktam így nem tom hogy mennyi idönek kell eltelnie hogy újból orgazmusom lehessen.

16/L


2008. dec. 30. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Van, akinél 1 perc.

Nálad több. Mondjuk próbáhatsz negyed órát...

2008. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben sztem nincs minimum/maximum. Helyzet- és emberfüggő is a dolog... Leginkább : ahányszor jólesik.
2008. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Egyénfüggő, nekem pl. pillanatokon belül jön a következő és ez akár többször is, de én szerencsés alkat vagyok. Van, aki elélvez és utána nem bírja a további ingerlést. Az a lényeg, hogy ha maszturbálsz, megismered a saját tested és a lehetőségeidet. Persze ez még változhat is! Csak élvezd ;) !
2008. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem orgazmus után kellemetlen a csiklóingerlés és a G-pont ingerlése. Legalább 15-30 percre van szükségem, hogy újra ingerelni lehessen és orgazmusom legyen. Viszont én érzem az ingereket, csak épp kellemetlen.
2008. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!