Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a hüvelyi orgazmus? Ez lehetett a g-pontom?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a g-pontomat találta-e el, deh nagyn jó érzés amikor azt ingerli. Meg van a pisilési inger is, viszont ennyi..:S A múltkor is csinálta, és tök jó volt, és egy idő után éreztem h befogok pisilni, mondta h dehogyis, deh én éreztem h igen, és utánna már rossz rzés volt, és abba kellett hagyni mert nem bírtam ki. Nem volt semmi "hű, most érzem az orgazmust, jön.." dolog, csak pisilnem kellet, Lehet h a g-pntom találta el? Vagy csak olyan helyen izgatott, ami miatt pisilnem kellett?? Vagy ha a g-pontom volt, akkor mért kellett annyira pisilnem, hogy ne tudjuk befejezni?
2008. dec. 30. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a g pontod votl igen,és ha tovább csináljátok sem fogsz bepisilni,ez normális hogy ugy érzed.Én sem mertem magam először elengedni,de abból orgazmus lesz ,nem pisilés!:-) ha nagyon görcsölsz ezen csináljátok tus alatt és akkor nem gáz ha"bepisilsz".. de nem fogsz:-)üdv
2008. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használjátok a keresőt nyugodtan :)


1: a g-pontos orgazmus vizelési ingerrel jár, örülnénk sokan ha ezt elfogadnátok... nem bántásból DE ÍGY VAN... ha hússzor megkérdezitek, akkor is..

2:próbálj meg elvonatkoztatni, élvezni, esetleg gyorsítani a tempón, változtatni a csípőd helyzetén, h jó szögben érje, és "hopp" ott az orgazmus

2008. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én tudom h pisilési ingerrel jár, csak a végén már rossz volt, és abba kellett hagyni. És nemtudom h mért volt rossz.
2008. dec. 30. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Együttérzek veled, én is uígy vagyok vele ,sajnos. Ha ingerli pisilési ingerem van, egy idő után leállítom , mert annyira kellemetlen. Nem értem, hiszen mindenhol azt írják, ezzel kezdődik és kellemes érzésbe csap át, csak sajna nálam, nálunk ez nem érkezik el, de miért??!

2008. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Hüvelyi orgazmusra nem képes minden nő.

2. Nagy valószínűséggel az a G-pontod volt.


Mindig menj el pisilni az aktus előtt. Akkor kevésbé lesz zavaró a pisilési inger.


Nekem egészen az 1. orgazmusig nincs pisilési ingerem. Utána viszont nem megy tovább a szex. Akkorra már érzem, hogy pisilnem kell és nagyon kellemetlen. Nem tudom elengedni magam. Tudom, hogy nem pisilnék be, de mégsem megy. Szex után viszont mindig pisilnem kell, hiába is mentem el előtte elintézni.


Próbáljátok ki lovagló pózban. A párod feküdjön félig ülve. Úgy sokkal élvezetesebb lesz számodra, mintha teljesen feküdne. Én pl. csak így vagyok képes az orgazmusra. Más pózban egyszerűen nem ingerlődik a G-pontom. Így az 1. orgazmusig nem is érzem, hogy pisilnem kéne. Közben a párod izgassa a csiklódat is.

Próba szerencse, hátha neked is beválik :)

2008. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!