Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hüvelyi orgazmus-pisilési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi orgazmus-pisilési inger. Hogyan lehet orgazmusom?

Figyelt kérdés
A párommal elég sűrűn vagyunk együtt, és én csiklón keresztül is kicsit nehezebben tudok elmenni, de rendesen még 1x se jött össze. Volt hogy nagyon sokáig ingerelt, és már ordítottam, meg befogtam a szám, stbstb annyira jó is volt, de közben rossz is, mert a pisilési ingert nem tudtam legyőzni, és egy idő után mindig abbahagyatom a párommal, mert már nem bírom. Lehet, hogy soha nem lesz olyan orgazmusom?? A barátomat jobban zavarja mint engem, de már tényleg jó lenne. Van rá esély hogy összejön? Járt már így valaki, hogy nagyon sokáig kellett ingerelni ahhoz????
2008. dec. 30. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
en is igy kezdtem. aztan 1szer csak mikor total nem szamitottam ra BUMMMM. a lenyeg h ne gondolj ra mert ha gorcsolsz nem jon ossze. nekem pl a csiklo orgazmus fel evbe telt.
2008. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pisilési inger szerintem mindenkinél van! De ezt le lehet győzni. Én úgy oldottam meg a dolgot, hogy szex előtt mindig elmegyek pisilni. És ha oda kerül a sor, hogy rámjön az inger akkor mindig rávezetem arra, hogy közben újjazzon is és ne csak nyaljon :) Így nagyon hamar elmegyek, és nem pisi spriccel ki belőlem.
2008. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én egy jó pózt tudnék ajánlani

hasonló módon helyezkedjetek el : lány-> -l <-fiú

(remélem érted a hirtelenben kreált rajzom)

így egyszerre tud kényelmes pozícióban beléd hatolni, nem kell szétesnie a sok mozgástól, és tudja ingerelni a csiklódat is :)

2008. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úristen.. még magam sem értem a rajzom, most h jobban megnéztem XD

na szóval: a srác az ággyal párhuzamosan fekszik, az oldalán ... a csaj a f*rkához helyezkedik kényelmesen, a fiúra merőleges helyzetben, a kényelmes pozitúrát magadnak itt csak te tudod megtalálni:D háton..akár te is kicsit oldalt... ha kedves a párod, lesz módotok kipróbálni ^^ nekünk egy hirtelen jött ötlet volt ébredé után, hát....... enyhén jól sikerült

2008. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem fogsz bepisilni.Probáld ki egyszer maszti után,hogy tudsz e pisilni.Megjosolom: nem tudsz csak pár perccel későnn:-)
2008. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sajna sehogy sem tudok elmenni, (persze lány vagyok).

A G pontos ingerlés nekem is kellemetlen egy idő után, pedig már mióta próbáljuk.

2008. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pisilj szex előtt, akkor tuti lehetsz benne, hogy közben nem kell majd.

Ettől függetlenül pisilési inger, ill. ahhoz hasonló lehet! Van egy mirigy ugyanis, ahol egyes nőknél bizonyos külső ingerek hatására folyadék gyűlik fel, ami aztán ki is tud spriccelni (női ejakuláció). Az ejakuláció viszont nem feltétlenül esik egybe az orgazmussal.

Próbáld ki egyszer, hogy kimész wc-re szex előtt, szex közben pedig lazíts és hagyd kiengedni azt, ami ki akar jönni.

2008. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szex előtt pisilj. A párod feküdjön a hátára, félig ülő helyzetben. Lovagolj rajta, miközben a csiklódat is ingerli. Nekem így sikerül az orgazmus. Viszont a 2. menetnél már nekem is jelentkezik a pisilési inger és nem tudom elengedni magam. Kell vagy 15-30 perc, míg újra jól esik a szex.
2008. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!