Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Fiúk, férfiak!Nektek plusz élményt ad, ha a partneretek lenyeli?
Figyelt kérdés
Vagy teljesen mindegy?2023. jún. 29. 17:08
4/5 anonim 



válasza:





Igen és perverz módon utána még csókolózni is szeretek vele, mondjuk a popsiját is rendszeresen nyalom, mindig és mindenhogy imádom ahogy ő is engem, ez kölcsönös :)
5/5 anonim 



válasza:





Nem. Nekem csak annyi a lényeg, hogy ne hagyja abba míg elélvezek. Hogy utána lenyeli vagy kiköpi, számomra lényegtelen, ahogy neki jobb.
Sok nő csak azért nyeli le, mert úgy tisztább/kényelmesebb, vagy épp úgy a legegyszerűbb (pl nem otthon, hanem kocsiban, vagy egyéb olyan helyen ahol nem lehet rögtön kiköpni). Néhányan meg azért, mert azt hiszik, a pasinak ez fontos. És persze vannak, akik szeretik lenyelni, de ebből van szerintem a legkevesebb.
Engem nem zavar ha kiköpi, vagy simán csak hagyja kifolyni közben/utána.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!