Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most vagyok másodszorra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vagyok másodszorra a párommal. Mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
A párommal 2szorra csináltam ő is és én is szüzek (17évesek)voltunk.Amikor beakarja tenni, annyira széthuzodik és hát fáj.Lehet hogy az idegességtől van ez.Mit csináljak sikositó vagy csak jobban elkelleném magam ereszteni?
2008. dec. 30. 16:50
 1/1 anonim válasza:
100%
Pontosan! Engedd el magad! Ne gondolj olyankor semmi másra, csak a párodra... vagy a másik dolog, ami miatt fáj, és kellemetlen, az az, hogy még csak most kezditek megismerni egymás testét és a reakciókat! Nem kell sürgetni a dolgot! Idővel jobb lesz! Biztosan mindenkitől ezt hallod, hogy majd jobb lesz! Azért mert ez így is van! Próbálgatni kell, hogy hogy a jobb! Nem az a fontos, hogy benned legyen, hanem , hogy jó legyen mindkettőtöknek! Persze ez a lányoknál hangsúlyosabb inkább! Ha fáj, akkor ne engedd be annyira.Ha kicsit van csak bent és így is élvezed és nem fáj, akkor kitágulsz, és mehet beljebb! Ez egy hosszú folyamat is lehet, de minden pillanata szép és izgalmas. ne legyenek gátlásaid! Mutasd meg párodnak, hogy hogyan lehet jó! ;) Neked kell irányítani! mert Te vagy a törékenyebb! Biztosan sikered lesz! Bízom bennetek! ;) üdv!
2008. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!