Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha napokig nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ha napokig nincs magömlése egy fiúnak, fájnak a heréi?

Figyelt kérdés
A párom azt mondja, emiatt mindenképp muszáj masztiznia. Csak kíváncsiság, én nem problémázok azon, hogy masztizik.
2008. dec. 30. 14:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem kellemetlen szokott lenni, szóval igaz lehet.
2008. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

15.55-ös válaszolónak:nekem volt már olyan párszor, hogy néztem ponrnót de nem vertem ki és nem fájt..

e miatt egyébként lehet bajom?

2008. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet bajod mert közel sem voltál a magömléshez te tökéletlen, más felizgulni és más kis híján ejakulálni. Amúgy nekem is szokott fájni ha nagyon felizgat a barátnőm és már közel vagyok de valamiért abba kell hagyni. Nem mondom, hogy rettenetes fájdalmakkal jár, de nem kellemes érzés.
2008. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Bizony hogy fájhat... De nem amiatt hogy nincs sex, hanem ha a merevedést nem kiséri magömlés IGENIS fájhat!!! Tapasztalatból tudom!!! De ha valakinek nincs erekciója, akkor nem fájhat.
2009. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Fájhat, de nem pár nap után. Hetek esetén már igen, de szerintem nincs olyan ember a földön aki hetekig képes kibírni:D:D:D


A heregörcshöz vannnak sztorijaim, a legnagyobb pár éve történt Siófokon, haverrokkal kimentünk diszkókba és hát voltak durva, nagyon durva táncok, több órán át, de nem lett végül semmi. Egyszercsak hazafele összefutok egyik haverral, mindketten eléggé görnyedtünk, mindkettőnknek egyszerre volt görcse, hát elmondhatatlanul szar érzés.

2009. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
mellékesen megjegyezném, attól hogy nincs magömlésetek fiúk, nem marad bennt a sperma, hanem a vizelettel távozik.
2009. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nade ekkora baromságot! Biológiából elégtelen!!!Ezt biztos egy 13 éves csitri irta... Méghogy a vizelettel!!! Ha egy ffinek tartósan nincs sex kapcsija, az éjszakai magömlésben távozik! Ez biológia... Az más kérdés, hogyha valakinek tartósan nincs kapcsolata, a sejtek termelődése lelassul, sőt le is állhat... Olvass utána, mielőtt zagyvaságokat irsz !!!!!!!
2009. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kész vagyok, annyi marhaságot írtatok össze hogy az már fáj

a vizelettel távozik, feszíti a mellékherét, és hasonlók, és ezek kapnak 70-80%-ot!


- a spermium ami nem kerül felhasználásra, feloldódik a véráramban

- a heréd azért görcsöl be, mert megtelik vérrel, ami nem távozik onnan, a golód kemény marad, és ez egy idő múlva fájdalmas lesz, de nem 2 nap múlva, és nem is tart 2 napig

2011. jún. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nekem is fáj, ha nagyon felizgatnak de nem megyek el. másnap, harmadnap fáj.
2011. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!