Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy fiú átlagosan meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú átlagosan meddig bírja a szexet?

Figyelt kérdés
2008. jan. 6. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Egyéntől függ. Van aki pár percig, de van aki órákig is. Ez a ritkább. Egy fél óra-óra már nagyon jónak számít.
2008. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
ez vltozo valaki tényleg csak néhány percig valaki tovább de az igazán gyakorlottak tudják késleltetni az orgazmust
2008. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
szerintem az átlag 20-30 perc kozott van. De vannak kivételek.Jobbak és rosszabbak is!
2008. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ez helyzetől függ! ha sietni kell mert mindjárt rányitnak az emberre képesek pár perc alatt elmenni! de ha van idő nem zavar senki (nem nyikorog az ágy) vagy mittudom én, akkor sokáig bírják. (vagyis a barátom ilyen)
2008. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%
Ez erősen változó. Egyik haverom pl.: azt mondta hogy nem bírja 10 percnél tovább, a másik meg hogy átlag fél óra. Viszont hallottam olyat is aki képes akár egy óráig.
2008. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én összeteszem a két kezemet,mert a pasim legtöbbször min.1óráig bírja...persze volt már ennél rövidebb is,meg hosszabb is :P
2009. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!