Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért végez a barátom önkielégi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért végez a barátom önkielégitést, nem vagyok neki elég? !

Figyelt kérdés

Tegnap lebukott, mert van egy pár olyan törölkőzönk amit arra használunk.. és még tiszta volt este, de reggel mikor pakolgattam, észre vettem hogy friss rajta a cucc!!

Szóval, lebukott, de nem vontam kérdőre..

Szerintetek, mért tette ezt, hiánya van, vagy nem vagyok neki elég?


2008. dec. 30. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert te nem szoktad magadnak csinálni? Ne hisztizz már úgy, mint egy csaj.
2008. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi, ez a világ egyik legtermészetesebb dolga. Amúgy az is elképzelhető , hogy nem elég neki, amennyiszer együtt vagytok. Vágyai meg mindenkinek vannak. Még mindig jobb, mintha megcsalna.
2008. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak: De hisz a kérdező csaj:D

Nyugi, mindenki végez önkielégítést. Nekem például, ha magamnak csinálom, sokkal intenzívebb az orgazmusom, mint a barátommal!

2008. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek, csak ha én önkielégitést végzek azt azért teszem, mert nem elég amit kapok!

Ő velem nem is nagyon igényli a szexet és ezért esik szarul!

2008. dec. 30. 11:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az énekesek/zenészek is gyakorolnak az egyes koncertek között. Hogy is léphetnének fel, és kápráztathatnák el a közönséget, ha nem tudják, mit és hogyan tudnak kihozni a hangszálaikból/hangszereikből? Plusz ha tényleg szeretnek is énekelni/zenélni, akkor ez még egyben kellemes is számukra.


Ugyanígy működik ez is. Sok nő kiakad ezen, holott ha nem magukból indulnának ki, máris rájönnének, hogy semmi értelme (kiakadni), mivel a férfiak általában jóval gyakrabban érzik szükségét az "ürítésnek", mint a nők a "tömítésnek" (kivételek persze akadnak) - viszont a legtöbb nőnek se jól nem esne, se kedve/módja nem lenne hozzá, hogy mondjuk napjában 3-5ször megfektessék. Tehát mi marad, ha az ember se kikészíteni, se megcsalni nem akarja a kedvesét...?

2008. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok, a kommentedet csak most láttam. Ebben az esetben viszont nem értem, hogy akkor egyáltalán miért vagytok még együtt, ha egyikőtöknek sem jó a másik? (mert gondolom, próbáltatok már beszélni a dologról, és javítani a helyzeten, de nem ment... vagy...?)
2008. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdésre fogok válaszolni nem kombinálok! Én is végeztem múltkor önkielégítést mégpedig azért mert a barátnőm nem érezte jól magát nem akarta én pedig nem vagyok akkora paraszt, hogy erőltessem úgyhogy mivel már több mint egy hete nem volt magömlésem úgy gondoltam állatira ciki lenne ha pl reggelre úsznék a cuccban ő meg úgy ébred fel mellettem úgyhogy még este gyorsan elvégeztem...egyébként meg olvass utána ha egy srác sokáig maszturbál úgy értek kb fél óra háromnegyend órára elnyújtva akkor sokkal tovább bírja az ágyban...én is kipróbáltam...tréningeztem ha úgy tetszik és bejött. Igaz nem buktam le, de nem ez a lényeg. Bejött, úgyhogy ne féltékenykedj attól még jobban szeret téged mint a jobb kezét, és örülj neki, hogy így próbálja megoldani és nem csal meg!
2008. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Megszokás biztosan.

Az én párom is rendszeresen csinálja, de addig nem zavar, míg nem megy a szex rovására. Mondjuk mi távkapcsolatban vagyunk, szal érthető a dolog.

Ha a szexszel nincs gond köztetek, akkor ne problémázz rajta. Néha szüksége van rá, hogy egyedül élvezze.

Én, mióta szexuális életet élek, alig fordul meg az önkielégítés a fejemben. Sokkal élvezetesebb a párommal, mint egyedül, és hosszabb időre kielégít, mintha magam csinálnám. (23/l)

2008. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom azért is maszturbál, mert azt mondja, ha napokig nincs magömlése, fájnak a heréi. Igaz, vagy nem igaz, én nem problémázok rajta, hisz távkapcsolatban vagyunk, ritkán szexelünk.
2008. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért végez a barátod önkielégítést, mert ez így megy a pasiknál. Ha már a szex rovására megy, beszélgess el vele.

Nekem is van barátom, mégis csináljuk egyedül is (mindketten), pedig a szexuális életünk kielégítő.

2008. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!