Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy pasit meg lehet erőszakoln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasit meg lehet erőszakolni? Vagy kényszeríteni olyan dolgokra szex terén amit nem akar?

Figyelt kérdés
Akár nyalatni vagy kikötözni és bele ülni. Lehetséges az ilyen vagy csak a filmekbe?
2008. dec. 30. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
ha tényleg nem akarja, akkor nem fogja csinálni (: normális esetben a pasi az erősebb, nem tudod kényszeríteni. persze csúnya játékokkal el lehet érni hogy olyasmit csináljon amit kevésbé akar, csak azért hogy örömet szerezzen. normális esetben egyébként az történik a szexben amit mindkét fél akar, és nem az egyik megerőszakolásáról szól :)
2008. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Sz.tem nem lehet megerőszakolni mert ha nincs felizgulva a pasi akkor nem hinném h "bele tudsz ülni"...szal jah.
2008. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
82%
de azér neh hiszem hogy sok pasi kibirja hogy ne legyen merev egy meztelen nő láttán
2008. dec. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Igen, meg lehet.


Több ezzel kapcsolatos dolog van:


1. Ritka, de előfordulnak feljelentések és perek, amikor nők erőszakolnak meg férfiakat. Nyilván olyanra rákényszeríteni, hogy mondjuk nyaljon nem függ nemtől, de közösülésre is rá lehet kényszeríteni.


2. A férfi nemi szerv akarattól függetlenül működik. Vannak olyan eljárások amikkel fel lehet állítani egyszerűen mert biológiailag így van megcsinálva.


3. Egy férfit akkor is fel lehet izgatni, ha nem akarja. A női testre és az érintésre reagál, tehát ha az erőszak nem csak abból áll, hogy bele akarsz ülni, hanem izgatod, akkor fel tudod húzni.


4. Arra is van precedens, hogy egy részeg/drogozott férfit egy nő erőszakkal leszopta akarata ellenére, az illető pedig utána feljelentette.


Sok férfit izgat egyébként a szituáció, hogy egy nő felhasználja a saját örömére. Sokkal többen vannak így mint sokan gondolnák...

2008. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fellációt tényleg nem tudjuk irányítani és ezért simán lehetséges. Amúgy a megerőszakolással az a baj, hogy nem lehet hitelesen "eljátszani" szóval ezt nem beszélheted meg a pároddal: hogy én most kikötözlek és megerőszakollak. Mert az már nem ugyanaz. Minden esetre sok sikert hozzá! :D (17/f)
2008. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló. Én írtam azokat az állításokat amiket idéztél. Megvan az alapom rá amiért írtam őket.


Egyébként 32 éves férfi vagyok.


Boldog új évet!

2008. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Odin777 ***** válasza:
nekem ez a kedvenc fantáziám ,ha akarod írj belemennnék a kinyalatásba is meg hogy belém ülve megerőszakolj
2009. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!