Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kárpótoljam a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kárpótoljam a barátnőmet ha nem volt nálam óvszer, mikor kellett volna?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Én egy majdnem 19 éves srác vagyok, és szó mi szó, tapasztalatlan a szexben.Most van egy barátnőm, akivel már volt szerencsém "lefeküdni", de nem volt nállam óvszer és erre Ő eléggé kiakadt (ugyan is távkapcsolatban vagyunk, és elég ritkán látjuk egymást sajnos).Nem tudnátok valami tippet adni, hogy hogy kárpotoljam Őt ezért a bakiért ? Ha esetleg tudnátok valami ötletet adni, hogy tudnám Őt kárpotólni, szivessen várom javaslataitokat. és nem ártana minél előbb, mert Szerdán találkozunk és jól jönne pár tipp. előre is köszönöm.Sziasztok!
2008. dec. 30. 00:07
 1/7 anonim válasza:
100%
öö hát minden estere most legyen nálad:P és pl vehetnél neki egy rózsát... vagy tudod mit most vigyél 2 óvszerXD
2008. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hasonló már velünk is előfordult.. nem vette észre a kedvesem hogy kiürült a doboz, és már igazán egymásra voltunk gerjedve amikor kiderült. szintén távkapcsolat, de most azzal hogy hisztizek mit érek el? kellemetlen volt mindkettőnknek, neki talán tényleg jobban.. de én ebből nem csináltam műsort. megöleltem megcsókoltam és élünk azóta is boldogan. egyébkéntpedig egy lány is vehet óvszert.... (:


de tudom, a kérdés nem ez volt. kárpótlás.. mindenképp vegyél óvszert!(: meg csokit azt minden lány szereti - majdnem. kényesztetheted is legközelebb amikor együtt lesztek - többet mint egyébként. vagy vigyél bele valami extrát... mézbemártott gyümölcsök, tejszínhab... valalmi mást, valami újat. és írj majd hogy sikerült a kárpótlás. sok sikert! (:

2008. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen... igazából én se csináltam nagy ügyet belőle akkor, de azért mégis jobb lett vólna ha van nállam... és van egy olyan érzésem, hogy ez a kellemetlen emlek benne örökre megmarad és ez nekem is így kellemetlen, de na, nincs mit tenni, megpróbálom kárpotólni...mást nemigen tehetek
2008. dec. 30. 00:25
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Vigyél óvszert... És mellé még egy dobozzal, de vmilyen extrémet, pl bordázott v vmi hasonlót, ha még nem próbáltátok.
2008. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
bizonyára dolgozol azt mondod távkapcsolat hát menyetek el valahova egy szabadnapot ki kell venni kikapcsolódás semmi extra csak hogy érezze hogy törődsz vele
2008. dec. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
de azér erre a bakir figyelj oda
2008. dec. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mit kell ezen kiakadni. Kárpótolni meg semmi esetre se kell őt a hisztiért.

Persze azért legközelebb legyen nálad óvszer, ha találkozol vele. De ennyi erővel nála is lehetne, főleg, ha ő a tapasztaltabb, akkor gondoljon rá. A védekezés nem csak a férfi dolga, sőt!

Amúgy ha nincs nálatok óvszer, és úgy döntötök, hogy igy nem kockáztattok, akkor is simogatással, orárral sok szép pillanatot lehet szerezni a másiknak.

2008. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!