Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy amikor a barátommal szeretkezek és ha érzem hogy orgazmusom lesz akkor ezzel együtt úgy érzem h mindjárt bepisilek?

Figyelt kérdés
Vissza tartom az orgazmusom mert úgy érzem h bepisilek!
2008. jan. 6. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
2%

persze mert húgycsövön távozik a hüvelyváladék vagymi!

(fiu vagyok) ezt a lányoknak kell tudni!

2008. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyváladékról beszélünk, akkor egyértelműen NEM a hügycsövön távozik, hanema hüvelyből! :) Az első ilyen alkalommal nekem is voltak ingereim, és a sráccal állanódan meg kellett állnunk, mert mondtam neki, hogy pisilnem kell! Kimentem toalettre és nem történt semmi! Szex közben ingerelve van a húgyhólyag vagy mi! NEm kell parázni, higy bepisilsz, mert nem fogsz! Velem sem történt még meg! Amúgy nekem mnden orgazmus után pisilnem kell! :)
2008. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem fogsz, csak az inger jön..nyugodtan lazulj el legközelebb, ha gondolod tegyél magad alá egy törölközöt legközelebb, csak a biztonság kedvéért, hogy megnyugodj, de szüksége nem lesz rá :-)
2008. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már tapasztaltam magamon, hogy előfordult, hogy orgazmus alatt vizelési inger lépett fel és vannak olyan nők, akiknék ez a jelenség ( néhány csepp vizelet szivárgás) együtt jár az orgazmussal.
2008. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
állitólag a G pont izgatása jár együtt vizelési ingerrel
2008. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
szia. Nekem is sűrűn előfordul az ilyen érzés, de nyugi nem lesz semmi, nem pisilsz be, legfeljebb szex után rohansz a WC-re, de valamikor el is múlik ez az érzet a szex után, ,ert az adott pózban nyomta csak a húgyhólyagot és csövet a párom, sőt néha ez nálam még fogozza is az élvezetet. Ez nem rendellenes dolog nyugi!
2008. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nálam is volt ilyen de közben nem pisiltem be csak utánna elmentem zuhanyozni és a folyó víz hangjára (szerencsére a kádba) összepisiltem magam, szégyen- nem szégyen megtörtént. Szóval ha nagyon kell, utánna pisilj ne zuhanyozni menj előbb :D
2008. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
azért is mert eléri a barátod a húgyhólyagodat, ez normális, én előtte szoktam (meg utána is) pisilni, aztán ha tudod h pisiltél, lehet h könnyebben elengeded magad.
2008. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
[link] mindegyik válasz jo lehet... de szerintem ez az amit keresel!! Sztem szerencsés vagy ez nem sok mindenki élheti át;))
2008. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy a clitoris 4 pontban érintkezik a húgycsővel, így a vérbőség hatására ezt az ingert váltja ki. Ezeknek a pontoknak is külön neve van mint a G pontnak, de nem tudom hogy melyik betűk tartoznak hozzájuk :) Csak a G pont lett nagyon híres de még nagyon nagyon sok pont van azon kívül!
2009. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!