Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 3 hónapja együtt vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja együtt vagyok pasimmal. Többször lefeküdtünk de sosem volt orgazmusom. De még lehet ugye?

Figyelt kérdés
már többször lefeküdtem pasimmal a 3 hónap alatt (ővotl az első) és még nemvolt orgazmusom, sőt az elején fájt is, mostmár jóhh, de még nemvolt orgazmusom..ez gondolom természetes... elképzelhető h a jövőben lesz? és mennyi idő mulva? (16 vagyok)
2008. dec. 29. 22:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
60%
szerintem a pasid rosszul kúr..már bocsi a kifejezésért:P
2008. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szűz voltál, 16 évesen, és nem is a szerelmeddel, hanem a "pasiddal"...Az orgazmusért kár volt elkezdeni.
2008. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
na jó csönd! azért kérdeztem mert minden barátnömnek már volt még az első aktuskor is... csak nekem nem! amugy igen, képzeld szerelmes vagyok!!! és nagyon jó vele a szex mostanság.... ezért kérdeztem! de ha igyállunk elmehetsz a pi-be! na pá
2008. dec. 29. 22:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet még, de sok idő kell, amíg megtapasztalod, először is a saját testedet kell ismerned, na meg a pasinak is ügyesnek kell lennie, mert a nőnek nem csak úgy jön....mint nekik...


Én pl. sosem voltam képes hüvelyi orgazmusra, engem a párom mindig az aktus után kényeztet nyelvvel, és úgy viszont mindig eljutok a csúcsra.


Ne aggódj, idővel jönni fog az orgazmus is.

2008. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kétlem, hogy egy nőnek már az első alkalommal lenne orgazmusa... szerintem csak fel akartak vágni...
2008. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amúgy szokott lenni ha csak egyedül játszol a punciddal?
2008. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon nagy baromság! Már bocsi, de szerintem olyan nincs, hogy egy fiatal - szűz!!!!!! lánynak már az első alakalommal orgazmusa legyen! De ha volt, hát így jártak! Tipikusan az az eset vagy, hogy felvágásból szexelsz a pasiddal, mert nem akarsz kilógni a sorból! És tudod mit? Szenvedni fogsz akár éveket is, ha így állsz hozzá...tudod miért? Mert van olyan nő, akinek több évbe kerül mire eljut odáig, hogy orgazmusa legyen!

De azért csak próbálkozz ha nem hiszed el...

2008. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi több mint fél éve csináljuk, orgazmusom aktus közben még nem volt, pedig nem csinálja rosszul! Ember lánya válogatja... De még nem kell elkeseredni, egyszer csak meglesz...
2008. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valamit görcsösen akarsz nemfogösszejönni.
2008. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pasiddal...Te csak így emlékezel meg a párodról, aki elvette a szüzességed gyerek fejjel? - gratulálok hozzá :S



Ha ismered a saját tested és a párod jó szerető, lehet orgazmusod. Masztizás során kell megismerned a tested, majd mindent megtanítani a párodnak. Így van esélyed az orgazmusra. Különben kísérletezhettek évekig...



"na jó csönd! azért kérdeztem mert minden barátnömnek már volt még az első aktuskor is... csak nekem nem! amugy igen, képzeld szerelmes vagyok!!! és nagyon jó vele a szex mostanság.... ezért kérdeztem! de ha igyállunk elmehetsz a pi-be! na pá"


ISTENEM, DE GYEREK VAGY MÉG!!!

Nem azért írtál ide, hogy válaszokat kapjál???

Buta liba vagy, ha a hazudós barátnőidnek elhiszed, hogy első alkalommal orgazmusuk volt. Ennek esélye mondjuk 1 a milliárdhoz. De te persze annyira érett vagy a szexhez és annyira felvilágosult vagy, hogy rögtön be is kajáltad :) Ehhez is szeretnék gratulálni. Gondolom ennek reményében dobtad oda magad a pasidnak.

Szerelmes vagy abba az emberbe, akit csak a pasidnak hívsz? Érdekes...

Mostanság jó a szex...Akkor minek panaszkodsz, ha annyira élvezed? És minek erőltetted, ha korábban nem volt jó? Ja, mert attól vagy nagy kislány, hogy lefekszel a pasiddal...Bocsi, ezt elfelejtettem. Tartani kell a kedves barátnők szintjét ugye? Nehogy már pont te lógj ki a sorból... :D


Bocs a leszólásért, de igazam van :) Jobban jársz, ha agyilag és lelkileg is felnősz a szexhez, nem csak testileg és nem hiszel el fűt-fát a kedves barátnőidnek!

2008. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!