Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Popószexhez kell óvszer ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popószexhez kell óvszer ha nem akarok teherbe esni, vagy nem kell?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 20:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Tényleg elöbb tájékozódj, mielött ilyenekbe kezdesz, csak petesejtből és spermiumből lehet gyerek...petesejt meg mégsem terem a végbélben...de óvszer nem árt, nehogy elkapj valami, mégis csak az a széklet helye, sok a baci ilyesmi...ugyh óvszer kell!!!de gyerek nem lehet

2008. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
95%

Hasznos ha óvszert használtok. Tudod az ánuszodon is ugyanúgy kifolyik. ezért ha onnan nem is egyből, de onnan is kifolyik és a két lyuk közel van egymáshoz, és így is teherbe lehet esni! Igen! Jogos egy két felháborodás de nem teljes mértékben!!

Szóval csak ügyesen ;)

2008. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

rendes vagy:)

2008. dec. 29. 21:19
 14/25 A kérdező kommentje:

okok,de mostmár biztos vagyok mindenben.

köszönöm azoknak,akik nem nekem rontottak...

2008. dec. 29. 21:20
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, miért kell őt leoltani, jogos a kérdése, hiszen a két lyuk elég közel van egymáshoz, és nyilván a kérdező sem úgy gondolta, hogy a végbélnyílásában fogan meg a gyerek. Nem biztonságos, hogyha onnan lecsurog valami, véletlen folytán is bekeveredhet a hüvelybe. Azonkívül meg ugye a fertőzésveszély is, mint ahogyan azt 1-2 rendesebb válaszadó leírta korábban. Szóval akik rögtön nekirontanak szegénynek, kapjanak már a fejükhöz!
2008. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
Mi mindig használunk, egyrészt a fertőzések miatt, másrészt nehogy odacseppenjen az előváladék vagy az ondó és kész legyen a baj...Szóval nem kérdeztél hülyeséget. Kicsi a valószínűsége a teherbeesésnek, de előfordulhat, így inkább ne kockáztass!
2008. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%

OFF: szerintem azok a válaszolók, akik esetleg "leoltják" az itt kérdezőket, nem biztos, hogy rossz szándékkal teszik, csak épp felháborítja őket - néha jogosan, néha nem- hogy az ember, aki szexelni akar, felteszi a kérdést, hogy kell-e óvszer stb. És igen, először engem is felidegesít a sok buta kérdés, mert ahelyett, hogy kinyitná a biológia könyvet, vagy utána keressen a neten, ide jön írni -amibe nincs semmi rossz- de ne várja, hogy mindenki tárt karokkal várja őket. Amikor 16 évesen szexel, de megkérdezi, hogy kell-e az első együttlétnél óvszer, stb, akkor ő még semmit nem tud a szexről.

Kedves kérdező, nem kell háborogni a negatív hozzászólásokért, fogadd el azokat is.

üdv.

2008. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
Teherbe nem eshetsz de kb kismillió fertőzést lehet összeszedni az ánuszból gumi nélkül. + praktikus ha van gumi és úgy van a fenekedben mert ha váltani támad kedvetek akkor csak lekapja és máris mehet máshova...(így fertőzés kilőve) De teherbe nem eshetsz!
2008. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
36%
egy éve fekszem le a páromal és mindig van poppo szex és edig nemestem teher éser ot nem is tuc ugyhogy nem kel az ovsszer mimég sikositot se használunk
2008. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
55%
Ekkkora tahót mint az előttem szóló Hahahaha.... mi a fenének nem megy máshová, ha szórakozni van kedve.LOL Rég borultam ekkorát :):):):)
2008. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!