Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális után lehet csókolózni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális után lehet csókolózni?

Figyelt kérdés
A pasik szeretnek orális után csókolózn?
2008. dec. 29. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem szeretem a habcsókot :P

Ha elmegyek a szájába, akkor azért még pár percig nem csókolom meg. :P

2008. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha igazán szeretik a párjukat, akkor igen, olyankor is szeretnek, sőt hálájukat fejezik ki ilyen módon...
2008. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
már miért ne lehetne? én párom is mindig megcsókol utána. ízlés dolga. de sok pasi nem szereti érezni a szájában a saját ízét. hát, érdekes.
2008. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kutya, hogy magamat nyalogassam, de barátnőmnek nem tudok sokáig ellenállni, úgyhogy pár perc várakozás után engem sem érdekel már, mi volt korábban ott bent ;)
2008. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na engem sem! ha már Ő veszi a bátorságot hogy a szájába engedjem, miért ne?!69 után ugyanugy smárolunk, mintha mi sem történt volna!Pedig az én számban uis benne van még a Punci ize-illata... De kit zavar?!
2008. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha elmegyek ott, és egy darabig még mellőzöm a csókot. És kedves második, ettől még nem szeretem kevésbé Őt.
2008. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok, de ugyanúgy csókolózunk orális után mint előtte. elsőre kicsit furcsa a saját ízedet érezni a szádban... de simán belefér. ha látjuk egymás arcát, úgyse bírjuk sokáig (:
2008. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig csókolózunk orális után. De valahogy az egész egbefolyik; legkisebb gondunk ilyeneken agyalni olyankor. :)
2008. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom nagyon nem bírja (: De azt mondta, hogy most már ráveszi magát. Csak az én kedvemért :P
2008. dec. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs vele semmi de semmi bajom, sőt az az első dolgom, akármelyikőnknek orgazmusa van mindig megcsókoljuk egymást utána mert az olyan bensőséges hangulatot ad. Sugallja a másik felé, hogy: "nem csak azért tettem mert nekem jó", meg "nem csak azért szeretlek mert ezt megteszed nekem!" Nekem kifejezetten jól esik megcsókolni a baránőmet akár utána is.
2008. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!