Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet időzíteni úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet időzíteni úgy hogy férfi és a nő egyszerre menjenek el?

Figyelt kérdés
a filmekben olyan jól megy nekik:)
2008. dec. 29. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Sok gyakorlás és összeszokás.
2008. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :) Egyszer nekünk majdnem sikerült, de vártam, hogy a párom is megközelítse a csúcsot. Végül hamarabb ment el, mint én :( Néha olyan hirtelen megy el, teljesen meglep. Így nehéz időzítenem (lány).
2008. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak a fiun mulik..a párom már annyira jól tudja kontrolálni hogy mindig megvár, bár elég gyors vagyok:)mondjuk a lány ugy tud segíteni hogy nyögdécselni csak akkor kezd mikor télleg mindjárt..mert az nagyon sürgeti a fiut:)
2008. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaz-igaz ... SOK_Sok gyakorlás... Nekem a nejemmel kb. 10 év után sikerült! De , ma már annyira gyakorlottak vagyunk, hogyha nekem 20 perc /egy kis ital hatása/ vagy 5 perc /egy gyors reggeli numera a fsz.-ban/ egyszerre megyünk el!
2008. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
10 év az elég sok, én kb 1 hónap alatt azért úgy össze tudok szokni a lánnyal. De a lányon is sok múlik azért.
2008. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindkettőnek tudnia kell kontrollálni,visszatartani.és idővel sikerül!
2008. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

-doktor úr a filmekben annyiszor láttam, h ffi és nő egyszerre megy el. nem tudna valami tuti módszert, hogy mit csinálhatnánk a feleségemmel, hogy mi is egyszerre élvezzünk?

-van egy biztos módszerem. tegyen egy pisztolyt a párnája alá. amikor maga érzi, hogy mindjárt elélvez fogja meg a pisztolyt és lőjön a levegőbe. a felesége a meglepettségtől szintén el fog élvezni

Fickó visszamegy egy hét múlva:

-doktorúr elmehet a módszerével a jó büdös p*csába

-nem sikerült? mi történt?

-mindent úgy csináltam, ahogy maga mondta, és amikor majdnem elélveztem a levegőbe lőttem, erre a feleségem szembe fosott, leharapta a farkam a szekrényből meg előjött feltartott kezekkel egy pucér férfi..

2008. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsónak: nagy vicc, de minden viccnek fele komoly...
2008. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tisztességes fárfi vagy, vársz addig, amíg Neki sikerül, aztán hajrá.

Később már ismerni fogod a jeleket.

Ha nagyon a célegyenesbe vagy, akkor le lehet állni egy kicsit. Az első, hogy tudd magad valamennyire kontrollálni.

Az is jó, ha tudod, miket szeret nagyon és ezeket a végére tartogatod.

Ha van tuti fogásod,amire beindul, az fél siker.

Ha nincs különösebb, akkor próbálkozz!

El sem hiszed, mennyire könnyű dolgod lehet. Magadtól kell rájönnöd, ez ilyen játék, mert nehéz erről beszélni, meg talán Ő sem tudja még.

2012. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!