Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csak akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak akkor van szex, amikor a pasim akarja, és ugy veszem észre őt nem érdekli hogy én kielégültem e vagy sem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd szóvá, ha nem változik semmi küldd el a rákba. Kicsit nagy a pasidnak az egója, baromira nem érdekli, hogy te hogy érzel szexuálisan, az ilyet el kell hajtani..
2008. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert vannak ilyenek és mert megteheti. Nyilván mondd meg neki, hogy úgy látod, hogy őt nem érdekli, hogy te kielégülsz-e, kérdezd meg, hogy ezt jól látod-e, és ha igen akkor ezt miért csinálja. Azaz kommunikálj vele.

Azzal pedig, hogy csak akkor van szex amikor ő akarja nem hiszem, hogy bármit is lehet kezdeni. Ehhez két ember akarata kell.

2008. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert csak a szexre kellesz neki. Egy önző ***, aki tojik rá, hogy neked jó-e. Küldd el a fenébe! Vagy vegyél neki egy gumibabát, bizonyára az is elég neki, ha ennyire érdeklődik a partnere iránt, ennyire érdekli a másik vágya.
2008. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem szeret téged igazán. Ha szeretne, akkor figyelne rá,h gy Te mit akarsz. És a szex mindkét fél örömére játszódik le. Tedd szóvá, ha semmi változás szerintem hagyd ott..
2008. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad kislány!!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma vele nemlehet semmit megbeszélni ,mert mindig mindenből én jövök ki hibásként.de köszi
2008. dec. 29. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd ott, egyszer majdcsak rádöbben, hogy mi a drögés, ha már páran eljátszák ezt vele.
2008. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba ezt a pasit,de surgosen!Nem erdemel meg Teged...Szerintem egy allat.
2008. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátod egy önző köcsög állat.Küldd el a p****-ba.
2008. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!